All

JUSA 2019 SPRING Complete Schedule
Print Page Download page to spreadsheet 
Game# Age Flight Pool Time Home Team Goals Away Team Goals Report Score
1010  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 1 9:00:00 AM Ways B-14 Zuniga - Zuniga 1 Ways B-14 Garcia - Garcia 7  
1060  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/9/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 0 JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 1  
1001  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 9:00:00 AM OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack  
1014  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/9/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways G-12 Pennock - Pennock 1 Ways G-12 Castro - Castro 4  
1012  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/9/2019 Yorba Linda MS Upper 9:00:00 AM JUSA B-16 Mayer - Mayer 8 JUSA B-16 Arana - Arana 0  
1037  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #1 FS 9:00:00 AM OJSC B-14 Tran - Tran 3 JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 4  
1011  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA B-14 Guerra - Guerra 2 LMSA B-14 Mata - Mata 3  
1009  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-12 Luna 2 - Luna 7 LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 0  
1008  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA B-12 Glende 2 - Glende 4 LBYSO B-12 Branez - Branez 1  
1007  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #1 9:00:00 AM ASA B-10 Morales - Morales 1 OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 6  
1006  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/9/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 6 OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 1  
1005  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 0 JUSA B-09 Griggs - Griggs 7  
1004  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #4 SS 9:00:00 AM OJSC B-08 Rives - Rives Ways B-08 J Martinez - Martinez  
1003  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 9:00:00 AM JUSA B-08 Johnson - Johnson JUSA B-08 Tovar - Tovar  
1015  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #4 9:30:00 AM ASA B-08 C GARCIA - GARCIA OJSC B-08 Thompson - Thompson  
1016  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC B-06 Wilczek - Wilczek JUSA B-06 Cerda - Cerda  
1017  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 10:00:00 AM OJSC B-07 Sartoph - Sartoph JUSA B-07 Lee - Lee  
1028  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 12 Ways B-10 Mercado - Mercado 1  
1023  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous Ways G-08 Ravelo - Ravelo  
1026  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/9/2019 Brea Jr High #2 SS 10:15:00 AM AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 2 JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 2  
1025  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #4 SS 10:15:00 AM OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 0 JUSA B-09 Emens - Emens 1  
1024  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Perry - Perry 6 JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 6  
1033  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/9/2019 Villa Park HS - SS 10:15:00 AM OC Surf G-08 Flores - Flores JUSA G-09 Rivera - Rivera Report
1027  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/9/2019 YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 5 JUSA B-10 Ling - Ling 0  
1022  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 4 10:15:00 AM Ways B-08 R Martinez - Martinez JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger  
1021  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 10:15:00 AM JUSA B-08 Beltran - Beltran Ways B-08 Ramirez - Ramirez  
1035  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #1 10:15:00 AM ASA G-10 Robert V - Robert V 3 LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 0  
1031  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Razo - Razo 5 JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 1  
1032  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Lopez - Lopez 4 AC Brea B-12 Adrian - Adrian 1  
1034  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways G-10 Moreno - Moreno 1 JUSA G-10 Huck - Huck 6  
1030  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways B-12 Tello - Tello 5 JUSA B-12 Posadas - Posadas 6  
1036  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #3 SS 10:15:00 AM OJSC G-10 Juarez - Juarez 8 OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 0  
1029  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/9/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 9 LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 1  
1039  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/9/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 4 JUSA G-14 LeClair - LeClair 3  
1038  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/9/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 0 LNYSA G-14 Stewart - Stewart 4  
1073  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #1 FS 10:30:00 AM OJSC G-14 Shaw - Shaw 9 LNYSA G-14 Rios - Rios 0  
1040  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #4 10:45:00 AM ASA B-08 J GARCIA - GARCIA JUSA B-08 Sera - Sera  
1041  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem East 10:45:00 AM CHSA G-15 Bernat - Bernat 3 JUSA G-16 Rome - Rome 3  
1042  Add this game to your calendar G-19 Gold A 3/9/2019 Yorba Linda MS Upper 10:45:00 AM JUSA G-19 Krier 2 - Krier 0 JUSA G-19 Kirwin - Kirwin 5  
1048  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 11:00:00 AM OJSC G-07 Coen - Coen JUSA G-07 Serna - Serna  
1046  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC G-06 Woods - Woods OJSC G-06 Quintana - Quintana  
1049  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 4 JUSA B-09 Locht - Locht 4  
1055  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 LB Molina Park 11:30:00 AM LBYSO B-12 Bruce - Bruce 0 OJSC B-12 Pulley - Pulley 1  
1058  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA G-08 Evans - Evans JUSA G-08 Rios 2 - Rios  
1051  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Brea Jr High #2 SS 11:30:00 AM AC Brea B-10 Atu - Atu LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey Report
1052  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways B-10 Barba - Barba 9 OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 0  
1053  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 YL Woodsboro Elem 11:30:00 AM JUSA B-10 Griffith - Griffith 4 JUSA B-10 Garcia - Garcia 2  
1063  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/9/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA G-12 Huerth - Huerth 1 OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 7  
1059  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #4 SS 11:30:00 AM OJSC G-08 Gorecki - Gorecki JUSA G-08 MacLeith - MacLeith  
1062  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/9/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 5 JUSA B-12 Orrick - Orrick 2  
1056  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #2 SS 11:30:00 AM OJSC B-12 Galvan - Galvan 5 AC Brea B-12 Edgar - Edgar 1  
1050  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #1 11:30:00 AM ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 2 JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 4  
1061  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/9/2019 Orange Yorba MS #3 SS 11:30:00 AM OJSC G-10 Garcia - Garcia 1 JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 3  
1054  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 2 11:30:00 AM Ways B-12 Cedeno - Cedeno AC Brea B-12 Gio - Gio Report
1057  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez OJSC G-08 Lee - Lee  
1068  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 Perez - Perez OJSC G-06 Richards - Richards  
1072  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem West 12:00:00 PM JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 2 JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 2  
1098  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/9/2019 LM Dulles Elementary 12:00:00 PM LMSA G-12 Delgado - Delgado 9 AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 0  
1069  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC G-06 Dipre - Dipre JUSA G-06 Dizol - Dizol  
1067  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/9/2019 Whittier Hillview 1 12:00:00 PM Ways B-16 Negrete - Negrete 2 JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 1  
1070  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem Middle 12:00:00 PM JUSA G-06 Guerra - Guerra JUSA G-06 Stewart - Stewart  
1075  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/9/2019 Yorba Linda MS Upper 12:30:00 PM JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 3 Ways G-14 Alvarez - Alvarez 6  
1074  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM JUSA B-14 Gibson - Gibson 0 OJSC B-14 Napoles - Napoles 8  
1082  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA G-08 Amat - Amat Ways G-08 Alanes - Alanes  
1083  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/9/2019 Orange Yorba MS #4 SS 12:45:00 PM OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 4 JUSA G-09 Aquino - Aquino 1  
1091  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/9/2019 LB Molina Park 12:45:00 PM LBYSO G-12 Temple - Temple 4 Ways G-12 Castillo - Castillo 1  
1090  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #1 12:45:00 PM ASA G-12 Crespo - Crespo 0 JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 9  
1089  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/9/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Marques - Marques 1 JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 7  
1078  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/9/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA B-11 Poole - Poole 0 OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 2  
1086  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #3 SS 12:45:00 PM OJSC G-10 Luna 2 - Luna 0 Ways G-10 Ross - Ross 3  
1084  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Guenther - Guenther 1 JUSA G-09 Aed - Aed 2  
1076  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 1 JUSA B-09 Romain - Romain 6  
1081  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM JUSA B-08 Munaretto - Munaretto Ways B-08 Henriquez - Henriquez  
1077  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 2 JUSA B-10 Glende 2 - Glende 7  
1088  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/9/2019 Orange Yorba MS #2 SS 12:45:00 PM OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 1 Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 0  
1080  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/9/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 1 LBYSO B-14 Rendon - Rendon 7  
1079  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA B-12 Danna 2 - Danna 0 LMSA B-12 Matson - Matson 2  
1087  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways G-10 Cleto - Cleto 0 Ways G-10 Banda - Banda 11  
1085  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/9/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 0 JUSA G-10 Moseley - Moseley 0  
1097  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM CHSA G-07 Partida - Partida OJSC G-07 Griffin - Griffin  
1093  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 1:00:00 PM OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius  
1095  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 Munoz - Munoz JUSA G-06 Islas - Islas  
1120  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/9/2019 LM Dulles Elementary 1:15:00 PM LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 0 OJSC G-12 Larson - Larson 5  
1099  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/9/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 1:30:00 PM FRYSC G-09 Duncan - Duncan 4 LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 2  
1100  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem West 1:30:00 PM JUSA G-13 Krier 2 - Krier 0 LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 2  
1106  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Anaheim Salk Elementary #1 2:00:00 PM ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 0 Ways B-10 Herrera - Herrera 9  
1110  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #2 SS 2:00:00 PM OJSC B-12 Viera - Viera 5 LMSA B-12 Galarza - Galarza 0  
1109  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/9/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM JUSA B-12 Masters 2 - Masters 3 LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 1  
1111  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem East 2:00:00 PM CHSA B-13 Peyton - Peyton 3 JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 2  
1105  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Florez - Florez 6 JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 0  
1118  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 CANCELED - YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA G-10 Figuerres - Figuerres JUSA G-10 Altenbach - Altenbach Report
1104  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 2:00:00 PM JUSA B-08 Visco - Visco ASA B-08 DELIRA - DELIRA  
1108  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Whittier Hillview 3 2:00:00 PM Ways B-10 Aldama - Aldama 3 JUSA B-10 Carter - Carter 5  
1116  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Lightner - Lightner 3 JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 0  
1107  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #3 SS 2:00:00 PM OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 1 JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 6  
1119  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/9/2019 PL Brookhaven Elem North 2:00:00 PM JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 6 JUSA G-12 Fox - Fox 4  
1115  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA G-08 Ward - Ward OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam  
1102  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/9/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 2:00:00 PM OJSC B-06 Sundby - Sundby JUSA B-06 Pineda - Pineda  
1117  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/9/2019 Orange Yorba MS #4 SS 2:00:00 PM OJSC G-09 Sigala - Sigala 0 JUSA G-09 Netherton - Netherton 8  
1113  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM JUSA G-06 Ramos - Ramos JUSA G-06 de Raad - de Raad  
1112  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Rios 2 - Rios JUSA G-06 Sherwood - Sherwood  
1121  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/9/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 2:45:00 PM FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 0 JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 3  
1124  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/9/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Wotring - Wotring JUSA G-06 Norminton - Norminton  
1123  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem West 3:00:00 PM JUSA B-13 Asmus - Asmus 9 LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 1  
1130  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/9/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 4 AC Brea G-10 Myers - Myers 2  
1127  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 3:15:00 PM JUSA G-08 Milne - Milne JUSA G-08 Tello - Tello  
1128  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/9/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM JUSA G-08 Thune - Thune JUSA G-08 Harris - Harris  
1129  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA G-09 Woodward - Woodward 0 JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 9  
1126  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/9/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 6 JUSA G-11 Robertson - Robertson 4  
1132  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/9/2019 LM Behringer Park North Large 3:30:00 PM LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 0 AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 4  
1133  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/9/2019 PL Tuffree MS West 3:30:00 PM JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 1 LNYSA G-16 Salinas - Salinas 4  
1131  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/9/2019 PL Wagner Elem East 3:30:00 PM JUSA B-14 Hoover - Hoover 1 OJSC B-14 Gava - Gava 3  
1136  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/9/2019 Fullerton Parks Jr High - Upper 4:00:00 PM FRYSC G-13 Dalton - Dalton 10 ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 0  
1139  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/9/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA B-10 Knop - Knop 2 JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 3  
1138  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/9/2019 YL Linda Vista Elem South 4:30:00 PM JUSA B-08 Nungaray - Nungaray Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster Report
1140  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/9/2019 PL Morse Elem South 4:30:00 PM JUSA B-11 Masters 2 - Masters 0 JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 2  
1137  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/9/2019 YL Arroyo Park 4:30:00 PM JUSA B-08 Thomas - Thomas JUSA B-08 Medrano - Medrano  
1141  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/10/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier JUSA B-07 Andrews - Andrews  
1142  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/10/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 1 Ways B-10 Aldama - Aldama 3  
1143  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/10/2019 Irvine Valencia A 1:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster OJSC B-06 Longacre - Longacre  
1144  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/10/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM JUSA G-10 Huck - Huck 3 Ways G-10 Moreno - Moreno 1  
1145  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/10/2019 YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 3 OJSC G-10 Luna 2 - Luna 0  
1152  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways B-12 Cedeno - Cedeno 1 OJSC B-12 Viera - Viera 5  
1153  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-12 Pulley - Pulley 2 LBYSO B-12 Razo - Razo 4  
1270  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/16/2019 PL Wagner Elem West 9:00:00 AM JUSA G-13 Krier 2 - Krier 5 ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 2  
1148  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 9:00:00 AM OJSC B-07 Deb - Deb JUSA B-07 Riddle - Riddle  
1154  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/16/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA B-14 Guerra - Guerra 5 AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 0  
1158  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 3 9:00:00 AM Ways G-10 Cleto - Cleto 1 JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 8  
1159  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 0 OJSC G-10 Luna 2 - Luna 7  
1157  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/16/2019 Villa Park HS - SS 9:00:00 AM OC Surf G-08 Flores - Flores 1 JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 5  
1160  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 9:00:00 AM AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 1 LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 4  
1156  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 PL Tuffree MS Track 9:00:00 AM CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam  
1146  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-06 Longacre - Longacre JUSA B-06 Cerda - Cerda  
1147  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 9:00:00 AM JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes  
1155  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #4 SS 9:00:00 AM OJSC G-08 Lee - Lee Ways G-08 Ravelo - Ravelo  
1150  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #3 SS 9:00:00 AM OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 8 LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 1  
1162  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #1 FS 9:00:00 AM OJSC G-14 Shaw - Shaw 6 JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 0  
1149  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 Anaheim Salk Elementary #1 9:00:00 AM ASA B-10 Morales - Morales 4 ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 2  
1197  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA B-10 Carter - Carter 2 JUSA B-10 Glende 2 - Glende 2  
1163  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 Anaheim Salk Elementary #4 9:30:00 AM ASA B-08 J GARCIA - GARCIA OJSC B-08 Rives - Rives  
1167  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 10:00:00 AM JUSA G-07 Serna - Serna OJSC G-07 Griffin - Griffin  
1165  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster  
1168  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 10:00:00 AM OJSC G-07 Namdar - Namdar JUSA G-07 Miller - Miller  
1164  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-07 Pongetti - Pongetti JUSA B-07 Kim - Kim  
1166  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Valenzuela - Valenzuela JUSA B-07 Tran - Tran  
1221  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways B-10 Herrera - Herrera 1 JUSA B-10 Knop - Knop 3  
1178  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #4 SS 10:15:00 AM OJSC G-08 Gorecki - Gorecki FRYSC GU08 Henry - Henry  
1172  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 10:15:00 AM JUSA B-10 Griffith - Griffith 1 Ways B-10 Barba - Barba 1  
1174  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA G-12 Huerth - Huerth 7 ASA G-12 Crespo - Crespo 0  
1181  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/16/2019 Orange Yorba MS #3 SS 10:15:00 AM OJSC G-10 Garcia - Garcia 1 JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 0  
1173  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/16/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 5 LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 1  
1182  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC G-12 Larson - Larson 9 JUSA G-12 Miller - Miller 0  
1171  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/16/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 1 JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 4  
1176  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 Anaheim Salk Elementary #1 10:15:00 AM ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 0 JUSA B-12 Lopez - Lopez 4  
1177  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 YL Arroyo Park 10:15:00 AM JUSA G-08 Tello - Tello JUSA G-08 Rios 2 - Rios  
1179  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem South 10:15:00 AM JUSA G-09 Netherton - Netherton 0 JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 6  
1183  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem North 10:15:00 AM JUSA G-12 Pysher - Pysher 1 LMSA G-12 Delgado - Delgado 5  
1170  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 4 10:15:00 AM Ways B-08 J Martinez - Martinez OJSC B-08 Thompson - Thompson  
1169  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM JUSA B-08 Sera - Sera JUSA B-08 Johnson - Johnson  
1199  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 10:15:00 AM AC Brea B-12 Gio - Gio 1 JUSA B-12 Danna 2 - Danna 2  
1185  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways B-14 Garcia - Garcia 4 JUSA B-14 Pederson - Pederson 7  
1161  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/16/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 Hayes - Hayes 2 Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 2  
1184  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/16/2019 Orange Yorba MS #1 FS 10:30:00 AM OJSC B-14 Gava - Gava 4 OJSC B-14 Napoles - Napoles 0  
1186  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 Anaheim Salk Elementary #4 10:45:00 AM ASA B-08 DELIRA - DELIRA JUSA B-08 Munaretto - Munaretto  
1187  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Larson - Larson OJSC B-06 Sundby - Sundby  
1188  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Fossett - Fossett JUSA B-06 Diaz - Diaz  
1189  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Andrews - Andrews JUSA B-07 Kroesch - Kroesch  
1190  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC G-06 Richards - Richards JUSA G-06 Ramos - Ramos  
1191  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Bass - Bass OJSC G-07 Coen - Coen  
1151  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 11:30:00 AM JUSA B-10 Garcia - Garcia 1 Ways B-10 Aldama - Aldama 4  
1202  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/16/2019 Orange Yorba MS #4 SS 11:30:00 AM OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 5 LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 1  
1195  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/16/2019 YL Mabel Paine Elem North 11:30:00 AM JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 3 FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 2  
1196  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #3 SS 11:30:00 AM OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 2 JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 5  
2327  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/16/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 2 LBYSO G-11 Johnson - Johnson 4  
1204  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem North 11:30:00 AM JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 5 Ways G-12 Castro - Castro 1  
1201  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem South 11:30:00 AM JUSA G-09 Rivera - Rivera 2 FRYSC G-09 Duncan - Duncan 7  
1271  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Florez - Florez 6 JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 0  
1175  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 11:30:00 AM AC Brea B-12 Adrian - Adrian 5 JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 3  
1193  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 4 11:30:00 AM Ways B-08 Henriquez - Henriquez Ways B-08 Ramirez - Ramirez  
1192  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA B-08 Medrano - Medrano JUSA B-08 Beltran - Beltran  
1205  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 1 OJSC B-12 Luna 2 - Luna 4  
1200  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 LB Molina Park 11:30:00 AM LBYSO B-12 Branez - Branez 3 Ways B-12 Tello - Tello 6  
1194  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert Ways B-08 R Martinez - Martinez  
1258  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways G-10 Banda - Banda 8 JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 0  
1198  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/16/2019 Orange Yorba MS #2 SS 11:30:00 AM OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 6 JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 1  
1215  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Tan - Tan JUSA G-07 Thompson - Thompson  
1214  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 Sherwood - Sherwood JUSA G-06 Wotring - Wotring  
1212  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #1 FS 12:00:00 PM OJSC B-14 Tran - Tran 10 Ways B-14 Zuniga - Zuniga 0  
1208  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-06 Sharma - Sharma JUSA B-06 Cardinale - Cardinale  
1210  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Froissard - Froissard JUSA B-07 Lee - Lee  
1213  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/16/2019 Whittier Hillview 1 12:00:00 PM Ways B-16 Negrete - Negrete 2 JUSA B-16 Mayer - Mayer 1  
2339  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA G-07 Sthay - Sthay JUSA G-07 Sakai - Sakai  
1206  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/16/2019 LN Crown Valley Park Lower 12:00:00 PM LNYSA G-16 Salinas - Salinas 0 JUSA G-16 Rome - Rome 0  
1207  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Aguilar - Aguilar JUSA B-06 Pineda - Pineda  
1209  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC B-06 Wilczek - Wilczek JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius  
1211  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 Anaheim Salk Elementary #4 12:00:00 PM ASA B-08 C GARCIA - GARCIA JUSA B-08 Tovar - Tovar  
1216  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/16/2019 PL Wagner Elem West 12:00:00 PM JUSA G-14 LeClair - LeClair 2 Ways G-14 Alvarez - Alvarez 2  
1218  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/16/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM JUSA B-14 Cabral - Cabral 1 JUSA B-14 Hoover - Hoover 2  
1203  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways G-10 Moreno - Moreno 0 Ways G-10 Ross - Ross 8  
1227  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Aquino - Aquino 0 JUSA G-09 Lightner - Lightner 6  
1230  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #3 SS 12:45:00 PM OJSC G-10 Juarez - Juarez 4 JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 2  
1229  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA G-10 Huck - Huck 4 ASA G-10 Robert V - Robert V 0  
1223  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/16/2019 Orange Yorba MS #2 SS 12:45:00 PM OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 6 JUSA B-12 Orrick - Orrick 1  
1283  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Griggs - Griggs 8 JUSA B-09 Locht - Locht 1  
1222  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/16/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA B-11 Demogines - Demogines 0 JUSA B-11 Poole - Poole 4  
1228  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #4 SS 12:45:00 PM OJSC G-09 Sigala - Sigala 0 JUSA G-09 Guenther - Guenther 7  
1225  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA G-08 Milne - Milne JUSA G-08 Amat - Amat  
1224  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA B-12 Posadas - Posadas 5 JUSA B-12 Glende 2 - Glende 4  
1232  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 LB Molina Park 12:45:00 PM LBYSO G-12 Temple - Temple 0 OJSC G-12 White - White 2  
1231  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM CHSA G-12 Perales - Perales 2 JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 4  
1233  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/16/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 7 LNYSA G-14 Rios - Rios 0  
1220  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/16/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA B-10 Danna 2 - Danna 4 OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 3  
1234  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger JUSA B-06 Latorre - Latorre  
1235  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-07 Kalayil - Kalayil JUSA B-07 Sarver - Sarver  
1238  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM JUSA G-06 Novak - Novak JUSA G-06 Munoz - Munoz  
1239  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray JUSA G-07 Smaltz - Smaltz  
1240  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/16/2019 LN Bear Brand 1:00:00 PM LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 0 FRYSC G-13 Dalton - Dalton 1  
1236  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Oftelie - Oftelie JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack  
1237  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 de Raad - de Raad JUSA G-06 Norminton - Norminton  
1242  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/16/2019 PL Wagner Elem West 1:30:00 PM JUSA B-13 Asmus - Asmus 6 ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 0  
1243  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/16/2019 PL Tuffree MS West 1:45:00 PM JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 5 JUSA B-16 Arana - Arana 0  
1241  Add this game to your calendar G-19 Gold A 3/16/2019 LN Crown Valley Park Lower 1:45:00 PM LNYSA G-19 Pino - Pino 2 JUSA G-19 Krier 2 - Krier 2  
1250  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 0 AC Brea B-10 Atu - Atu 4  
1262  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem North 2:00:00 PM JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 5 CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 4  
2340  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 YL Arroyo Park 2:00:00 PM JUSA G-08 Ward - Ward JUSA G-08 Evans - Evans  
1244  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:00:00 PM JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger JUSA B-06 Lozano - Lozano  
1255  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Fottler - Fottler JUSA G-07 Stewart - Stewart  
1251  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/16/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 0 JUSA B-12 Masters 2 - Masters 8  
1260  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/16/2019 Orange Yorba MS #2 SS 2:00:00 PM OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 3 JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 0  
1252  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 LM Dulles Elementary 2:00:00 PM LMSA B-12 Matson - Matson 4 AC Brea B-12 Edgar - Edgar 1  
1263  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 LB Molina Park 2:00:00 PM LBYSO G-12 Parra - Parra 2 OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 3  
1253  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Rios 2 - Rios JUSA G-06 Stewart - Stewart  
1261  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/16/2019 Irvine Windrow A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 3 FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 0  
1257  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/16/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 0 JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 3  
1245  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-06 Flores - Flores JUSA B-06 Lukehart - Lukehart  
1226  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA G-08 MacLeith - MacLeith Ways G-08 Alanes - Alanes  
1246  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 DeBree - DeBree OJSC B-07 Sartoph - Sartoph  
1259  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #3 SS 2:00:00 PM OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 1 AC Brea G-10 Myers - Myers 4  
1249  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/16/2019 Orange Yorba MS #4 SS 2:00:00 PM OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 4 AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 2  
1248  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Romain - Romain 4 JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 0  
1256  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Woodward - Woodward 1 JUSA G-09 Nunez - Nunez 5  
1254  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM JUSA G-06 Islas - Islas JUSA G-06 Perez - Perez  
1264  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/16/2019 LN Bear Brand 2:30:00 PM LNYSA G-14 Stewart - Stewart 0 JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 2  
1265  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack OJSC B-06 Barnes - Barnes  
1269  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Secoda - Secoda JUSA G-07 Soteres - Soteres  
1268  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem Middle 3:00:00 PM JUSA G-06 Guerra - Guerra OJSC G-06 Dipre - Dipre  
1267  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Valencia - Valencia JUSA G-06 Abeyta - Abeyta  
1266  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 Gonzales - Gonzales OJSC B-07 Pedersen - Pedersen  
1275  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/16/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM JUSA G-08 Harris - Harris JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez  
2342  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/16/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 3 Ways G-12 Castillo - Castillo 3  
1276  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/16/2019 PL Brookhaven Elem North 3:15:00 PM JUSA G-12 Marques - Marques 1 Ways G-12 Pennock - Pennock 5  
1277  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/16/2019 *BYE* LB Molina Park 3:15:00 PM *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson JUSA G-12 Fox - Fox  
1272  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/16/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:15:00 PM CHSA B-10 Elliott - Elliott 2 JUSA B-10 Ling - Ling 3  
1274  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/16/2019 LM Dulles Elementary 3:15:00 PM LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 1 LBYSO B-12 Bruce - Bruce 1  
1247  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 1 JUSA B-09 Perry - Perry 4  
1273  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 1 OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 0  
1278  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/16/2019 LM Behringer Park North Large 3:30:00 PM LMSA B-14 Mata - Mata 2 LBYSO B-14 Rendon - Rendon 1  
1217  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/16/2019 PL Tuffree MS West 3:30:00 PM JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 0 CHSA G-15 Bernat - Bernat 4  
1279  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/16/2019 Oak Creek Park #1 4:00:00 PM LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 0 JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 4  
1281  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/16/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Patterson - Patterson JUSA G-07 Tesoro - Tesoro  
1280  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/16/2019 YL Fairmont Elem South 4:00:00 PM JUSA G-06 Dizol - Dizol OJSC G-06 Quintana - Quintana  
1180  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/16/2019 YL Mabel Paine Elem North 4:30:00 PM JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 0 JUSA G-10 Moseley - Moseley 1  
1284  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/16/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 6 LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 1  
1282  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/16/2019 PL Tuffree MS Track 4:30:00 PM JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger JUSA B-08 Visco - Visco  
1219  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/16/2019 YL Linda Vista Elem North 4:30:00 PM JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 2 JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 4  
1285  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/16/2019 PL Morse Elem South 4:30:00 PM CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 1 JUSA G-11 Robertson - Robertson 7  
1286  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/16/2019 LM Behringer Park North Large 5:00:00 PM LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 5 JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 0  
1287  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/17/2019 PL Morse Elem South 10:45:00 AM JUSA B-12 Orrick - Orrick 2 LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 1  
1288  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/17/2019 Anaheim Salk Elementary #2 10:45:00 AM ASA B-14 Guerra - Guerra 2 LBYSO B-14 Rendon - Rendon 1  
1290  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/17/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 4 OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 2  
1289  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/17/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster OJSC B-06 Wilczek - Wilczek  
1291  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/17/2019 PL Morse Elem South 12:00:00 PM JUSA B-11 Poole - Poole 3 OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 3  
1292  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/17/2019 PL Wagner Elem East 12:00:00 PM JUSA B-14 Cabral - Cabral 1 OJSC B-14 Gava - Gava 3  
1293  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/17/2019 LM Behringer Park North Large 12:00:00 PM LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 1 OJSC G-14 Shaw - Shaw 0  
1294  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/17/2019 Irvine Valencia A 1:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier JUSA B-07 Pohl - Pohl  
1295  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/17/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM JUSA B-09 Emens - Emens 3 AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 1  
1296  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/17/2019 PL Morse Elem South 1:15:00 PM JUSA B-11 Demogines - Demogines 2 JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 5  
1297  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/17/2019 PL Wagner Elem East 1:30:00 PM JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 1 LNYSA G-14 Stewart - Stewart 0  
1298  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/17/2019 PL Morse Elem South 2:30:00 PM JUSA B-12 Glende 2 - Glende 5 LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 0  
1299  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/17/2019 YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-09 Aed - Aed 3 JUSA G-09 Guenther - Guenther 3  
1300  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/17/2019 PL Wagner Elem East 3:00:00 PM JUSA G-14 Hayes - Hayes 4 Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 1  
1301  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/17/2019 Irvine Valencia A 3:15:00 PM Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster 2 JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 0  
1302  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 4 9:00:00 AM JUSA B-06 Diaz - Diaz JUSA B-06 Lozano - Lozano  
1313  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #4 SS 9:00:00 AM OJSC G-08 Lee - Lee JUSA G-08 Rios 2 - Rios  
1312  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 YL Arroyo Park 9:00:00 AM JUSA G-08 Tello - Tello JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez  
1315  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/23/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 2 LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 5  
1309  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-12 Luna 2 - Luna 7 Ways B-12 Cedeno - Cedeno 0  
1418  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 9:00:00 AM JUSA G-07 Stewart - Stewart JUSA G-07 Thompson - Thompson  
1317  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #1 FS 9:00:00 AM OJSC G-14 Shaw - Shaw 4 AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 0  
1311  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/23/2019 Yorba Linda MS Upper 9:00:00 AM JUSA B-16 Arana - Arana 1 Ways B-16 Negrete - Negrete 3  
2328  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/23/2019 LB Molina Park 9:00:00 AM LBYSO G-11 Johnson - Johnson 2 Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 3  
1331  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 3 JUSA B-12 Danna 2 - Danna 0  
1436  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 PL Tuffree MS Track 9:00:00 AM JUSA G-08 MacLeith - MacLeith CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous  
1308  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways B-12 Tello - Tello 3 LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 8  
1314  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #3 SS 9:00:00 AM OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 1 Ways G-10 Ross - Ross 7  
1318  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem East 9:00:00 AM CHSA G-15 Bernat - Bernat 7 LNYSA G-16 Salinas - Salinas 3  
1305  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0 ASA B-10 Morales - Morales 8  
1306  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA B-10 Knop - Knop 7 OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 0  
1350  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Froissard - Froissard JUSA B-07 Sarver - Sarver  
1310  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem West 9:00:00 AM JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 12 ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 0  
1316  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/23/2019 Whittier Hillview 1 9:00:00 AM Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 2 JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 3  
1304  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-09 Romain - Romain 3 JUSA B-09 Florez - Florez 2  
1344  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 Anaheim Salk Elementary #4 9:30:00 AM ASA B-08 C GARCIA - GARCIA JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger  
1322  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 Orange Santiago Charter #2 SS 10:00:00 AM OJSC G-06 Woods - Woods JUSA G-06 Islas - Islas  
1321  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Howes - Howes JUSA B-07 Pongetti - Pongetti  
1323  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 3 10:00:00 AM JUSA G-07 Patterson - Patterson JUSA G-07 Miller - Miller  
1319  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 4 10:00:00 AM JUSA B-06 Larson - Larson JUSA B-06 Flores - Flores  
1320  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack JUSA B-06 Sharma - Sharma  
1326  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 8 OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 5  
1381  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM JUSA B-08 Tovar - Tovar JUSA B-08 Thomas - Thomas  
1335  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem South 10:15:00 AM JUSA G-09 Guenther - Guenther 1 JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 5  
1324  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #4 SS 10:15:00 AM OJSC B-08 Rives - Rives ASA B-08 DELIRA - DELIRA  
1333  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 4 10:15:00 AM Ways G-08 Alanes - Alanes JUSA G-08 Harris - Harris  
1328  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways B-10 Herrera - Herrera 2 Ways B-10 Mercado - Mercado 4  
1307  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Lopez - Lopez 7 AC Brea B-12 Gio - Gio 0  
1336  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/23/2019 Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways G-12 Pennock - Pennock 1 JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 5  
1330  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/23/2019 PL Morse Elem South 10:15:00 AM JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 1 LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 6  
1337  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 PL Brookhaven Elem North 10:15:00 AM JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 3 OJSC G-12 White - White 3  
1334  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/23/2019 Villa Park HS - SS 10:15:00 AM OC Surf G-08 Flores - Flores 1 OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 8  
1329  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 10:15:00 AM JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 0 JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 5  
1404  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/23/2019 YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 2 LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 4  
1338  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO G-12 Parra - Parra 0 JUSA G-12 Pysher - Pysher 2  
1325  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Locht - Locht 1 AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 3  
1327  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #3 SS 10:15:00 AM OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 0 JUSA B-10 Glende 2 - Glende 6  
1413  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC B-12 Pulley - Pulley 3 LBYSO B-12 Branez - Branez 0  
1340  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/23/2019 Anaheim Salk Elementary #2 10:30:00 AM ASA B-14 Guerra - Guerra 2 Ways B-14 Garcia - Garcia 0  
1341  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #1 FS 10:30:00 AM OJSC B-14 Tran - Tran 2 LMSA B-14 Mata - Mata 1  
1342  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 8 JUSA G-14 Hayes - Hayes 1  
1343  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways G-14 Alvarez - Alvarez 3 JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 0  
1375  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 Anaheim Salk Elementary #4 10:45:00 AM ASA B-08 J GARCIA - GARCIA JUSA B-08 Johnson - Johnson  
1346  Add this game to your calendar G-19 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem East 10:45:00 AM JUSA G-19 Kirwin - Kirwin 2 LNYSA G-19 Pino - Pino 2  
1345  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/23/2019 Yorba Linda MS Upper 10:45:00 AM JUSA B-16 Mayer - Mayer 1 JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 3  
1303  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Kroesch - Kroesch JUSA B-07 Tran - Tran  
1349  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 Orange Santiago Charter #1 SS 11:00:00 AM OJSC B-07 Pedersen - Pedersen JUSA B-07 Valenzuela - Valenzuela  
1348  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius JUSA B-06 Cardinale - Cardinale  
1352  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Secoda - Secoda JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray  
1351  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 Orange Santiago Charter #2 SS 11:00:00 AM OJSC G-06 Dipre - Dipre OJSC G-06 Richards - Richards  
1347  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Latorre - Latorre JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger  
1354  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 4 11:30:00 AM Ways B-08 Ramirez - Ramirez Ways B-08 J Martinez - Martinez  
1360  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 11:30:00 AM AC Brea B-12 Adrian - Adrian 0 OJSC B-12 Galvan - Galvan 1  
1394  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #3 SS 11:30:00 AM OJSC G-10 Juarez - Juarez 11 JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 0  
1363  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 11:30:00 AM JUSA G-10 Huck - Huck 1 Ways G-10 Banda - Banda 0  
1356  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/23/2019 YL Mabel Paine Elem North 11:30:00 AM JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 10 JUSA B-10 Danna 2 - Danna 3  
1358  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways B-10 Aldama - Aldama 8 JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 2  
1434  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/23/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA B-11 Masters 2 - Masters 3 JUSA B-11 Demogines - Demogines 1  
1362  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem South 11:30:00 AM JUSA G-09 Rivera - Rivera 0 JUSA G-09 Lightner - Lightner 3  
1364  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 Brea Jr High #2 SS 11:30:00 AM AC Brea G-10 Myers - Myers 5 Ways G-10 Cleto - Cleto 0  
1369  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 Anaheim Salk Elementary #1 11:30:00 AM ASA G-12 Crespo - Crespo 2 JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 13  
1365  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/23/2019 Orange Yorba MS #2 SS 11:30:00 AM OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 3 JUSA G-11 Robertson - Robertson 1  
1353  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA B-08 Visco - Visco JUSA B-08 Beltran - Beltran  
1370  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 LB Molina Park 11:30:00 AM LBYSO G-12 Temple - Temple 1 LMSA G-12 Delgado - Delgado 2  
1361  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #4 SS 11:30:00 AM OJSC G-08 Gorecki - Gorecki OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam  
1420  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA G-08 Thune - Thune JUSA G-08 Evans - Evans  
1368  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA G-12 Miller - Miller 1 Ways G-12 Castillo - Castillo 5  
1367  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/23/2019 PL Brookhaven Elem North 11:30:00 AM JUSA G-12 Fox - Fox 4 CHSA G-12 Perales - Perales 4  
1366  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/23/2019 Whittier Hillview 2 11:30:00 AM Ways G-12 Castro - Castro 2 JUSA G-12 Marques - Marques 1  
1355  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 0 JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 4  
1403  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/23/2019 LNYSA Alicia Park 11:45:00 AM LNYSA G-14 Rios - Rios 0 LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 7  
1376  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 Sherwood - Sherwood OJSC G-06 Quintana - Quintana  
1373  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 Orange Santiago Charter #2 SS 12:00:00 PM OJSC B-06 Barnes - Barnes OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes  
1372  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-06 Pineda - Pineda OJSC B-06 Longacre - Longacre  
1378  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 12:00:00 PM OJSC G-07 Coen - Coen OJSC G-07 Namdar - Namdar  
1377  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Sakai - Sakai JUSA G-07 Sthay - Sthay  
1374  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Kim - Kim JUSA B-07 Pohl - Pohl  
1371  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt  
1379  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM CHSA B-13 Peyton - Peyton 6 LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 1  
1380  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/23/2019 Yorba Linda MS Upper 12:30:00 PM JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 7 JUSA B-14 Pederson - Pederson 5  
1357  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/23/2019 Orange Yorba MS #3 SS 12:45:00 PM OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 0 LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 6  
1386  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA B-10 Garcia - Garcia 2 JUSA B-10 Carter - Carter 4  
1383  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Perry - Perry 2 Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster 3  
1445  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM JUSA B-08 Sera - Sera JUSA B-08 Munaretto - Munaretto  
1409  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA B-08 Medrano - Medrano OJSC B-08 Thompson - Thompson  
1385  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways B-10 Barba - Barba 8 ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 0  
1389  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 LB Molina Park 12:45:00 PM LBYSO B-12 Bruce - Bruce 5 JUSA B-12 Glende 2 - Glende 2  
1382  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 4 12:45:00 PM Ways B-08 Henriquez - Henriquez JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert  
1393  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/23/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 1 JUSA G-10 Moseley - Moseley 1  
1390  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/23/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 4 Ways B-14 Zuniga - Zuniga 4  
1391  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Nunez - Nunez 3 JUSA G-09 Netherton - Netherton 3  
1387  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #2 SS 12:45:00 PM OJSC B-12 Viera - Viera 6 JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 2  
1388  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 1 LMSA B-12 Matson - Matson 1  
1395  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/23/2019 *BYE* PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Jacobo - Jacobo *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson  
1392  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/23/2019 *BYE* PL Morse Elem South 12:45:00 PM *BYE* CHSA G-10 rommelfanger - rommelfanger OJSC G-10 Garcia - Garcia  
1400  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 Perez - Perez JUSA G-06 Wotring - Wotring  
1398  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-07 Lee - Lee JUSA B-07 Trujillo - Trujillo  
1396  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 Orange Santiago Charter #2 SS 1:00:00 PM OJSC B-06 Wilczek - Wilczek JUSA B-06 Lukehart - Lukehart  
1399  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Andrews - Andrews JUSA B-07 Ramirez - Ramirez  
1402  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM CHSA G-07 Partida - Partida JUSA G-07 Fottler - Fottler  
1401  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Soteres - Soteres JUSA G-07 Serna - Serna  
1397  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Cerda - Cerda OJSC B-06 Sundby - Sundby  
1332  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 1:30:00 PM FRYSC GU08 Henry - Henry JUSA G-08 Ward - Ward  
1405  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/23/2019 PL Tuffree MS West 1:45:00 PM JUSA G-16 Rome - Rome 3 JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 2  
1408  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Riddle - Riddle JUSA B-07 Harkins - Harkins  
1416  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM JUSA G-06 Guerra - Guerra JUSA G-06 Valencia - Valencia  
1410  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Griggs - Griggs 3 OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 1  
1407  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez JUSA B-06 Fossett - Fossett  
1415  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem East 2:00:00 PM JUSA B-14 Hoover - Hoover 1 OJSC B-14 Napoles - Napoles 5  
1419  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/23/2019 Whittier Hillview 4 2:00:00 PM Ways G-08 Ravelo - Ravelo JUSA G-08 Milne - Milne  
1421  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Aed - Aed 2 OJSC G-09 Sigala - Sigala 0  
1417  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Norminton - Norminton JUSA G-06 Dizol - Dizol  
1414  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 LB Molina Park 2:00:00 PM LBYSO B-12 Razo - Razo 1 LMSA B-12 Galarza - Galarza 3  
1411  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/23/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 5 CHSA B-10 Elliott - Elliott 2  
1412  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/23/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 2:00:00 PM JUSA B-12 Posadas - Posadas 8 ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 3  
1422  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #3 SS 2:00:00 PM OJSC G-10 Luna 2 - Luna 4 ASA G-10 Robert V - Robert V 1  
1424  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/23/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 6 CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 2  
1426  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/23/2019 Yorba Linda MS Upper 2:00:00 PM JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 4 JUSA G-14 LeClair - LeClair 0  
1339  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 Orange Yorba MS #2 SS 2:00:00 PM OJSC G-12 Larson - Larson 6 OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 0  
1423  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 7 LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 0  
1425  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/23/2019 LM Dulles Elementary 2:00:00 PM LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 2 CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 1  
1427  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/23/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 2:45:00 PM FRYSC G-09 Duncan - Duncan 5 JUSA G-09 Aquino - Aquino 1  
1406  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:45:00 PM JUSA B-06 Aguilar - Aguilar Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster  
1429  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 DeBree - DeBree JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack  
1428  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-07 Kalayil - Kalayil Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier  
1432  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Bass - Bass JUSA G-07 Tesoro - Tesoro  
1431  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem Middle 3:00:00 PM JUSA G-06 Stewart - Stewart JUSA G-06 Ramos - Ramos  
1430  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 de Raad - de Raad JUSA G-06 Novak - Novak  
1438  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 7 Ways G-10 Moreno - Moreno 0  
1437  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/23/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:15:00 PM JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 1 JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 3  
1433  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 3:15:00 PM JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 1 JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 5  
1384  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 9 JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 1  
1435  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/23/2019 LM Dulles Elementary 3:15:00 PM LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 2 JUSA B-12 Orrick - Orrick 3  
1359  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/23/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA B-11 Poole - Poole 5 JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 2  
1439  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/23/2019 PL Wagner Elem East 3:30:00 PM JUSA B-14 Gibson - Gibson 2 JUSA B-14 Cabral - Cabral 4  
1444  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/23/2019 Fullerton Parks Jr High - Upper 4:00:00 PM FRYSC G-13 Dalton - Dalton 3 JUSA G-13 Krier 2 - Krier 0  
1441  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/23/2019 YL Fairmont Elem South 4:00:00 PM JUSA G-06 Abeyta - Abeyta JUSA G-06 Rios 2 - Rios  
1440  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/23/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 4:00:00 PM FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 3 JUSA B-10 Ling - Ling 1  
1443  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/23/2019 Fullerton Ford Park 4:00:00 PM FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 1 JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 5  
1442  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/23/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Tan - Tan OJSC G-07 Griffin - Griffin  
1447  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/23/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA B-10 Griffith - Griffith 3 JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 3  
1446  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/23/2019 YL Linda Vista Elem North 4:30:00 PM JUSA B-09 Emens - Emens 3 JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 0  
1448  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/23/2019 PL Morse Elem South 4:30:00 PM JUSA B-12 Masters 2 - Masters 0 OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 3  
1449  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/24/2019 Anaheim Salk Elementary #1 10:45:00 AM ASA G-12 Crespo - Crespo 0 OJSC G-12 White - White 3  
1453  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/24/2019 PL Wagner Elem East 12:00:00 PM JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 8 LNYSA G-14 Rios - Rios 4  
1450  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/24/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier OJSC B-07 Deb - Deb  
1451  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/24/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 0 JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 2  
1452  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/24/2019 *BYE* PL Morse Elem South 12:00:00 PM CHSA G-12 Perales - Perales *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson  
1454  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/24/2019 PL Morse Elem South 1:15:00 PM JUSA B-12 Lopez - Lopez 2 LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 0  
1455  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/24/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM JUSA G-10 Huck - Huck 0 Ways G-10 Ross - Ross 9  
1456  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/24/2019 PL Wagner Elem East 1:30:00 PM JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 3 Ways G-14 Alvarez - Alvarez 2  
1457  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/24/2019 PL Morse Elem South 2:30:00 PM JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 3 OJSC B-12 Pulley - Pulley 9  
1458  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/24/2019 YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 5 ASA G-10 Robert V - Robert V 0  
1469  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/30/2019 Villa Park HS - SS 8:00:00 AM OC Surf G-08 Flores - Flores 0 FRYSC G-09 Duncan - Duncan 6  
1468  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 9:00:00 AM OJSC G-07 Griffin - Griffin JUSA G-07 Sakai - Sakai  
1590  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/30/2019 *BYE* PL Morse Elem South 9:00:00 AM *BYE* CHSA G-10 rommelfanger - rommelfanger JUSA G-10 Moseley - Moseley  
1472  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/30/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 0 FRYSC G-13 Dalton - Dalton 9  
1462  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/30/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 7 FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 1  
1461  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 3 JUSA B-09 Perry - Perry 4  
1464  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA B-12 Posadas - Posadas 2 JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 2  
1470  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/30/2019 Anaheim Salk Elementary #1 9:00:00 AM ASA G-10 Robert V - Robert V 0 JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 5  
1459  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-06 Barnes - Barnes JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger  
1467  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 9:00:00 AM JUSA G-07 Soteres - Soteres JUSA G-07 Tan - Tan  
1466  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 1 9:00:00 AM Ways B-14 Zuniga - Zuniga 4 JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 11  
1463  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 3 9:00:00 AM Ways B-10 Barba - Barba 12 JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 1  
1460  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Ramirez - Ramirez OJSC B-07 Sartoph - Sartoph  
1465  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways B-12 Cedeno - Cedeno 2 ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 6  
1476  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Froissard - Froissard Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier  
1475  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-07 Trujillo - Trujillo JUSA B-07 Kalayil - Kalayil  
1477  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 10:00:00 AM JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray JUSA G-07 Bass - Bass  
1474  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes  
1473  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 4 10:00:00 AM JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger OJSC B-06 Longacre - Longacre  
1497  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 1 OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 2  
1484  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 YL Arroyo Park 10:15:00 AM JUSA G-08 Rios 2 - Rios CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous  
1485  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem South 10:15:00 AM JUSA G-09 Nunez - Nunez 6 OJSC G-09 Sigala - Sigala 0  
1487  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways G-12 Castillo - Castillo 9 ASA G-12 Crespo - Crespo 0  
1481  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0 JUSA B-10 Knop - Knop 10  
1478  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 4 10:15:00 AM Ways B-08 Ramirez - Ramirez JUSA B-08 Medrano - Medrano  
1499  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/30/2019 PL Brookhaven Elem North 10:15:00 AM JUSA B-12 Orrick - Orrick 1 LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 1  
1482  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 0 OJSC B-12 Pulley - Pulley 2  
1486  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways G-10 Ross - Ross 4 Ways G-10 Banda - Banda 1  
1483  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Bruce - Bruce 4 LBYSO B-12 Branez - Branez 0  
1562  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/30/2019 Anaheim Salk Elementary #2 10:20:00 AM ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 1 JUSA B-13 Asmus - Asmus 11  
1488  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways B-14 Garcia - Garcia 2 AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 1  
1489  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/30/2019 Yorba Linda MS Upper 10:45:00 AM JUSA B-16 Arana - Arana 1 JUSA B-16 Mayer - Mayer 2  
1490  Add this game to your calendar G-19 Gold A 3/30/2019 PL Wagner Elem East 10:45:00 AM JUSA G-19 Kirwin - Kirwin 0 JUSA G-19 Krier 2 - Krier 4  
1495  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Sthay - Sthay JUSA G-07 Patterson - Patterson  
1494  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC G-06 Quintana - Quintana JUSA G-06 Abeyta - Abeyta  
1492  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-07 Pongetti - Pongetti JUSA B-07 Gonzales - Gonzales  
1491  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Lukehart - Lukehart JUSA B-06 Pineda - Pineda  
1553  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem Middle 11:00:00 AM JUSA G-06 Stewart - Stewart JUSA G-06 Valencia - Valencia  
1493  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack JUSA B-07 Howes - Howes  
1500  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 11:30:00 AM AC Brea B-12 Adrian - Adrian 1 JUSA B-12 Danna 2 - Danna 3  
1479  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Florez - Florez 13 JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 1  
1507  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/30/2019 *BYE* LB Molina Park 11:30:00 AM *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc Report
1506  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/30/2019 PL Brookhaven Elem North 11:30:00 AM JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 2 Ways G-12 Pennock - Pennock 3  
1502  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA G-08 Evans - Evans JUSA G-08 Ward - Ward  
1501  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA G-08 Milne - Milne Ways G-08 Alanes - Alanes  
1505  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/30/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 3 FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 1  
1503  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem South 11:30:00 AM JUSA G-09 Lightner - Lightner 3 LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 1  
1498  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways B-10 Aldama - Aldama 8 OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 3  
1480  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 Anaheim Salk Elementary #1 11:30:00 AM ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 7 JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 0  
1496  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 4 11:30:00 AM Ways B-08 J Martinez - Martinez Ways B-08 Henriquez - Henriquez  
1504  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/30/2019 Brea Jr High #2 SS 11:30:00 AM AC Brea G-10 Myers - Myers 1 OJSC G-10 Luna 2 - Luna 4  
1508  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/30/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA G-12 Huerth - Huerth 1 LMSA G-12 Delgado - Delgado 5  
2329  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/30/2019 LB Molina Park 11:30:00 AM LBYSO G-11 Johnson - Johnson 2 OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 0  
1510  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-06 Fossett - Fossett JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius  
1511  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC B-06 Wilczek - Wilczek OJSC B-06 Sundby - Sundby  
1514  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Serna - Serna JUSA G-07 Secoda - Secoda  
1509  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Lozano - Lozano JUSA B-06 Latorre - Latorre  
1512  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 DeBree - DeBree JUSA B-07 Oftelie - Oftelie  
1513  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 Dizol - Dizol JUSA G-06 de Raad - de Raad  
1515  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/30/2019 Luther Elementary School 12:00:00 PM LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 0 OJSC G-10 Juarez - Juarez 10  
1517  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/30/2019 Yorba Linda MS Upper 12:30:00 PM JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 3 LNYSA G-14 Rios - Rios 2  
1516  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/30/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM JUSA B-14 Cabral - Cabral 0 OJSC B-14 Napoles - Napoles 11  
1530  Add this game to your calendar G-14 Rec A 3/30/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 7 JUSA G-14 LeClair - LeClair 1  
1524  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/30/2019 LB Molina Park 12:45:00 PM LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 1 JUSA B-12 Masters 2 - Masters 3  
1558  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/30/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 4 OJSC G-10 Garcia - Garcia 0  
1529  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/30/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Fox - Fox 1 Ways G-12 Castro - Castro 3  
1522  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 1 JUSA B-10 Griffith - Griffith 7  
1525  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 12:45:00 PM AC Brea B-12 Gio - Gio 1 OJSC B-12 Galvan - Galvan 13  
1523  Add this game to your calendar B-12 Gold A 3/30/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 1 OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 9  
1518  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 4 12:45:00 PM Ways B-08 R Martinez - Martinez ASA B-08 C GARCIA - GARCIA  
1528  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Aquino - Aquino 0 OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 3  
1521  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 Anaheim Salk Elementary #1 12:45:00 PM ASA B-10 Morales - Morales 2 LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 6  
1526  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA G-08 Tello - Tello Ways G-08 Ravelo - Ravelo  
1527  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM JUSA G-08 Harris - Harris FRYSC GU08 Henry - Henry  
1519  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 2 JUSA B-09 Griggs - Griggs 8  
1535  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM JUSA G-06 Novak - Novak JUSA G-06 Guerra - Guerra  
1532  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Diaz - Diaz JUSA B-06 Flores - Flores  
1533  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Kim - Kim JUSA B-07 Harkins - Harkins  
1536  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Stewart - Stewart OJSC G-07 Coen - Coen  
1531  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-06 Cardinale - Cardinale JUSA B-06 Larson - Larson  
1537  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/30/2019 LNYSA Alicia Park 1:00:00 PM LNYSA G-14 Stewart - Stewart 5 Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 1  
1534  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 Norminton - Norminton JUSA G-06 Sherwood - Sherwood  
1538  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/30/2019 LN Crown Valley Park UPPER 1:25:00 PM LNYSA G-16 Salinas - Salinas 1 JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 1  
1540  Add this game to your calendar G-16 Gold A 3/30/2019 PL Tuffree MS West 1:45:00 PM JUSA G-16 Rome - Rome 2 CHSA G-15 Bernat - Bernat 2  
1548  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 LM Dulles Elementary 2:00:00 PM LMSA B-12 Galarza - Galarza 8 JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 2  
1559  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/30/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 3 Ways G-10 Cleto - Cleto 0  
1544  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 YL Arroyo Park 2:00:00 PM JUSA B-08 Thomas - Thomas JUSA B-08 Sera - Sera  
1550  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 LB Molina Park 2:00:00 PM LBYSO B-12 Razo - Razo 5 Ways B-12 Tello - Tello 5  
1557  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Aed - Aed 0 JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 4  
1560  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/30/2019 Irvine Windrow A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 2 JUSA G-11 Robertson - Robertson 2  
1520  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/30/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA B-10 Ling - Ling 1 JUSA B-10 Danna 2 - Danna 1  
1546  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 Whittier Hillview 3 2:00:00 PM Ways B-10 Mercado - Mercado 1 JUSA B-10 Garcia - Garcia 7  
1543  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Valenzuela - Valenzuela OJSC B-07 Deb - Deb  
1545  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Emens - Emens 6 JUSA B-09 Locht - Locht 3  
1556  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA G-08 Thune - Thune JUSA G-08 Amat - Amat  
1555  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Thompson - Thompson JUSA G-07 Tesoro - Tesoro  
1541  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:00:00 PM JUSA B-06 Cerda - Cerda JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack  
1551  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/30/2019 PL Wagner Elem East 2:00:00 PM JUSA B-14 Hoover - Hoover 2 JUSA B-14 Gibson - Gibson 4  
1552  Add this game to your calendar B-14 Rec A 3/30/2019 Yorba Linda MS Upper 2:00:00 PM JUSA B-14 Pederson - Pederson 2 LBYSO B-14 Rendon - Rendon 3  
1542  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-07 Lee - Lee OJSC B-07 Pedersen - Pedersen  
1554  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Perez - Perez OJSC G-06 Dipre - Dipre  
1561  Add this game to your calendar G-12 Gold A 3/30/2019 PL Brookhaven Elem North 2:00:00 PM CHSA G-12 Perales - Perales 1 JUSA G-12 Marques - Marques 2  
1549  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 2:00:00 PM AC Brea B-12 Edgar - Edgar 1 JUSA B-12 Lopez - Lopez 3  
1547  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/30/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM JUSA B-11 Demogines - Demogines 4 OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 5  
1563  Add this game to your calendar G-13 Gold A 3/30/2019 LNYSA Alicia Park 2:30:00 PM LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 4 JUSA G-13 Krier 2 - Krier 0  
1566  Add this game to your calendar B-13 Gold A 3/30/2019 LAGOC Saint Jeanne De Lestonnac 2:30:00 PM LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 3 CHSA B-13 Peyton - Peyton 2  
1565  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 Andrews - Andrews Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier  
1539  Add this game to your calendar G-14 Gold A 3/30/2019 PL Wagner Elem West 3:00:00 PM JUSA G-14 Hayes - Hayes 2 JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 5  
1568  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem Middle 3:00:00 PM JUSA G-06 Islas - Islas OJSC G-06 Richards - Richards  
1567  Add this game to your calendar G-06 Rec A 3/30/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Munoz - Munoz OJSC G-06 Woods - Woods  
1564  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-06 Sharma - Sharma JUSA B-06 Aguilar - Aguilar  
1569  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Smaltz - Smaltz CHSA G-07 Partida - Partida  
1573  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/30/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:15:00 PM JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 1 JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 3  
1574  Add this game to your calendar B-11 Gold A 3/30/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 2 JUSA B-11 Masters 2 - Masters 1  
1570  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 YL Arroyo Park 3:15:00 PM JUSA B-08 Visco - Visco OJSC B-08 Rives - Rives  
1571  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger ASA B-08 DELIRA - DELIRA  
1578  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/30/2019 LM Dulles Elementary 3:15:00 PM LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 4 JUSA G-12 Pysher - Pysher 0  
1580  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/30/2019 LB Molina Park 3:15:00 PM LBYSO G-12 Temple - Temple 2 LBYSO G-12 Parra - Parra 1  
1579  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/30/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 3:15:00 PM AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 1 OJSC G-12 Larson - Larson 5  
1572  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 3:15:00 PM JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 0 AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 5  
1577  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/30/2019 PL Brookhaven Elem North 3:15:00 PM CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 4 JUSA G-12 Miller - Miller 0  
1576  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/30/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA G-10 Huck - Huck 1 JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 1  
1575  Add this game to your calendar G-09 Gold A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 1 JUSA G-09 Rivera - Rivera 7  
1581  Add this game to your calendar B-16 Gold A 3/30/2019 PL Tuffree MS West 3:30:00 PM JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 2 Ways B-16 Negrete - Negrete 2  
1582  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/30/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Fottler - Fottler OJSC G-07 Namdar - Namdar  
1587  Add this game to your calendar G-08 Rec A 3/30/2019 YL Arroyo Park 4:30:00 PM JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam  
1589  Add this game to your calendar G-10 Gold A 3/30/2019 YL Mabel Paine Elem North 4:30:00 PM JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 1 JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 3  
1586  Add this game to your calendar B-12 Rec A 3/30/2019 LM Dulles Elementary 4:30:00 PM LMSA B-12 Matson - Matson 5 OJSC B-12 Luna 2 - Luna 2  
1583  Add this game to your calendar B-08 Rec A 3/30/2019 PL Tuffree MS Track 4:30:00 PM JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert ASA B-08 J GARCIA - GARCIA  
1471  Add this game to your calendar G-11 Gold A 3/30/2019 PL Morse Elem South 4:30:00 PM JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 7 CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 0  
1584  Add this game to your calendar B-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem North 4:30:00 PM JUSA B-09 Romain - Romain 3 JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 0  
1585  Add this game to your calendar B-10 Rec A 3/30/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA B-10 Glende 2 - Glende 6 AC Brea B-10 Atu - Atu 0  
1588  Add this game to your calendar G-09 Rec A 3/30/2019 YL Linda Vista Elem South 4:30:00 PM JUSA G-09 Woodward - Woodward 0 JUSA G-09 Netherton - Netherton 4  
1013  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 3 9:00:00 AM JUSA G-07 Miller - Miller JUSA G-07 Secoda - Secoda  
1002  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Gonzales - Gonzales Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier  
1000  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 2 9:00:00 AM JUSA B-06 Flores - Flores JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez  
1018  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-07 Kalayil - Kalayil JUSA B-07 Harkins - Harkins  
1019  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Ramirez - Ramirez JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack  
1125  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 4 10:00:00 AM JUSA G-07 Stewart - Stewart OJSC G-07 Namdar - Namdar  
1122  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 PL Brookhaven Elem SE 11:00:00 AM JUSA B-07 Tran - Tran JUSA B-07 Kim - Kim  
1047  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Smaltz - Smaltz JUSA G-07 Fottler - Fottler  
1043  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Aguilar - Aguilar JUSA B-06 Lozano - Lozano  
1044  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Sharma - Sharma JUSA B-06 Latorre - Latorre  
1045  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Pohl - Pohl JUSA B-07 Pongetti - Pongetti  
1593  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/31/2019 PL Wagner Elem East 12:00:00 PM JUSA B-14 Hoover - Hoover 0 OJSC B-14 Napoles - Napoles 5  
1066  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Riddle - Riddle OJSC B-07 Pedersen - Pedersen  
1064  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Lukehart - Lukehart JUSA B-06 Cardinale - Cardinale  
1065  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-06 Fossett - Fossett JUSA B-06 Larson - Larson  
1071  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Bass - Bass JUSA G-07 Patterson - Patterson  
1592  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/31/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM CHSA B-10 Elliott - Elliott 0 OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 1  
1591  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez  
1594  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/31/2019 PL Morse Elem South 12:15:00 PM JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 0 OJSC G-12 White - White 1  
1094  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Kroesch - Kroesch OJSC B-07 Deb - Deb  
1096  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Tesoro - Tesoro JUSA G-07 Sakai - Sakai  
1595  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 Irvine Valencia A 1:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier JUSA B-07 Froissard - Froissard  
1092  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger OJSC B-06 Barnes - Barnes  
1596  Add this game to your calendar B-10 Gold A 3/31/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM JUSA B-10 Danna 2 - Danna 0 LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 2  
1597  Add this game to your calendar B-14 Gold A 3/31/2019 PL Wagner Elem East 1:30:00 PM JUSA B-14 Gibson - Gibson 2 OJSC B-14 Gava - Gava 1  
1598  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/31/2019 PL Morse Elem South 1:30:00 PM JUSA G-12 Miller - Miller 0 LMSA G-12 Delgado - Delgado 3  
1114  Add this game to your calendar G-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Sthay - Sthay JUSA G-07 Tan - Tan  
1103  Add this game to your calendar B-07 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Howes - Howes JUSA B-07 Sarver - Sarver  
1599  Add this game to your calendar G-10 Rec A 3/31/2019 YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 1 OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 4  
1600  Add this game to your calendar G-12 Rec A 3/31/2019 PL Morse Elem South 2:45:00 PM JUSA G-12 Huerth - Huerth 1 Ways G-12 Castillo - Castillo 5  
1101  Add this game to your calendar B-06 Rec A 3/31/2019 YL Rose Drive Elem 4 3:00:00 PM JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger JUSA B-06 Diaz - Diaz  
1601  Add this game to your calendar B-09 Gold A 3/31/2019 Irvine Valencia A 3:15:00 PM Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster 9 JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 0  
1604  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 4 9:00:00 AM Ways B-08 Henriquez - Henriquez JUSA B-08 Beltran - Beltran  
1613  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/6/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways G-12 Pennock - Pennock 5 JUSA G-12 Fox - Fox 0  
1659  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/6/2019 PL Brookhaven Elem North 9:00:00 AM CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 2 LBYSO G-12 Temple - Temple 3  
1611  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/6/2019 YL Mabel Paine Elem North 9:00:00 AM JUSA G-10 Moseley - Moseley 1 JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 3  
1605  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 9:00:00 AM JUSA B-08 Sera - Sera JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger  
1606  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA B-10 Glende 2 - Glende 10 JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 1  
1607  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 1 9:00:00 AM Ways B-14 Garcia - Garcia 1 OJSC B-14 Tran - Tran 1  
1614  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/6/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA G-12 Miller - Miller 0 OJSC G-12 White - White 3  
1608  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 9:00:00 AM JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray JUSA G-07 Tesoro - Tesoro  
1603  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Riddle - Riddle Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier  
1612  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 3 9:00:00 AM Ways G-10 Banda - Banda 14 OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 0  
1732  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/6/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 1 CHSA B-13 Peyton - Peyton 10  
1602  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 9:00:00 AM JUSA B-07 Harkins - Harkins JUSA B-07 Pohl - Pohl  
1609  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 YL Arroyo Park 9:00:00 AM JUSA G-08 Rios 2 - Rios JUSA G-08 Harris - Harris  
2330  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 9:00:00 AM JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 2 LBYSO G-11 Johnson - Johnson 5  
1619  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 10:00:00 AM JUSA G-07 Tan - Tan JUSA G-07 Stewart - Stewart  
1616  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 4 10:00:00 AM JUSA B-06 Latorre - Latorre JUSA B-06 Diaz - Diaz  
1617  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack JUSA B-06 Fossett - Fossett  
1618  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Sarver - Sarver JUSA B-07 Gonzales - Gonzales  
1635  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/6/2019 Anaheim Salk Elementary #1 10:15:00 AM ASA G-12 Crespo - Crespo 0 OJSC G-12 Larson - Larson 11  
1636  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/6/2019 PL Brookhaven Elem North 10:15:00 AM JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 3 AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 2  
1624  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 10:15:00 AM AC Brea B-12 Gio - Gio 4 JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 3  
1634  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/6/2019 Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways G-12 Castro - Castro 6 JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 4  
1626  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 4 10:15:00 AM Ways G-08 Ravelo - Ravelo OJSC G-08 Gorecki - Gorecki  
1632  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways G-10 Ross - Ross 4 OJSC G-10 Juarez - Juarez 2  
1621  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 7 JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 0  
1625  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Glende 2 - Glende 5 LBYSO B-12 Razo - Razo 1  
1623  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/6/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 1 OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 3  
1620  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 YL Arroyo Park 10:15:00 AM JUSA B-08 Medrano - Medrano JUSA B-08 Visco - Visco  
1622  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 10:15:00 AM JUSA B-10 Carter - Carter 5 JUSA B-10 Knop - Knop 1  
1631  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/6/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 1 JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 9  
1630  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/6/2019 Brea Jr High #2 SS 10:15:00 AM AC Brea G-10 Myers - Myers 4 ASA G-10 Robert V - Robert V 2  
1629  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/6/2019 YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 1 OJSC G-10 Garcia - Garcia 1  
1633  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 10:15:00 AM JUSA G-11 Robertson - Robertson 2 OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 1  
1628  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem South 10:15:00 AM JUSA G-09 Nunez - Nunez 3 JUSA G-09 Woodward - Woodward 0  
1627  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM JUSA G-08 Ward - Ward JUSA G-08 Thune - Thune  
1638  Add this game to your calendar G-14 Gold A 4/6/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 Hayes - Hayes 2 LNYSA G-14 Stewart - Stewart 4  
1639  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways G-14 Alvarez - Alvarez 2 OJSC G-14 Shaw - Shaw 2  
1637  Add this game to your calendar G-13 Gold A 4/6/2019 Anaheim Salk Elementary #2 10:30:00 AM ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 0 JUSA G-13 Krier 2 - Krier 4  
1640  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 Anaheim Salk Elementary #4 10:45:00 AM ASA B-08 DELIRA - DELIRA ASA B-08 C GARCIA - GARCIA  
1642  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC B-06 Barnes - Barnes JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez  
1641  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Cerda - Cerda JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger  
1643  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Cardinale - Cardinale Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster  
1645  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Miller - Miller OJSC G-07 Griffin - Griffin  
1646  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 11:00:00 AM OJSC G-07 Namdar - Namdar CHSA G-07 Partida - Partida  
1644  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 DeBree - DeBree JUSA B-07 Ramirez - Ramirez  
1654  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA G-08 Amat - Amat FRYSC GU08 Henry - Henry  
1652  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA B-12 Danna 2 - Danna 2 AC Brea B-12 Edgar - Edgar 5  
1660  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/6/2019 LB Molina Park 11:30:00 AM LBYSO G-12 Parra - Parra 0 LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 6  
1647  Add this game to your calendar B-09 Gold A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 1 JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 6  
1651  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA B-11 Poole - Poole 6 JUSA B-11 Demogines - Demogines 0  
1650  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways B-10 Mercado - Mercado 4 Ways B-10 Barba - Barba 7  
1649  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 Brea Jr High #2 SS 11:30:00 AM AC Brea B-10 Atu - Atu 3 JUSA B-10 Garcia - Garcia 2  
1648  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 1 JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 1  
1658  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 11:30:00 AM JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 0 OJSC G-10 Luna 2 - Luna 2  
1657  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/6/2019 YL Mabel Paine Elem North 11:30:00 AM JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 1 JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 0  
1656  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem South 11:30:00 AM JUSA G-09 Netherton - Netherton 4 OJSC G-09 Sigala - Sigala 1  
1655  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 4 11:30:00 AM Ways G-08 Alanes - Alanes OJSC G-08 Lee - Lee  
1653  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 2 11:30:00 AM Ways B-12 Tello - Tello 5 LBYSO B-12 Bruce - Bruce 5  
1665  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Kroesch - Kroesch OJSC B-07 Sartoph - Sartoph  
1668  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Smaltz - Smaltz JUSA G-07 Soteres - Soteres  
1669  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/6/2019 PL Wagner Elem West 12:00:00 PM JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 0 AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 4  
1664  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-07 Trujillo - Trujillo JUSA B-07 Tran - Tran  
1663  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC B-06 Sundby - Sundby JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger  
1666  Add this game to your calendar B-16 Gold A 4/6/2019 Whittier Hillview 1 12:00:00 PM Ways B-16 Negrete - Negrete 4 JUSA B-16 Arana - Arana 0  
1662  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Lozano - Lozano JUSA B-06 Lukehart - Lukehart  
1667  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 de Raad - de Raad JUSA G-06 Wotring - Wotring  
1671  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/6/2019 Yorba Linda MS Upper 12:30:00 PM JUSA B-14 Pederson - Pederson 4 Ways B-14 Zuniga - Zuniga 1  
1670  Add this game to your calendar B-14 Gold A 4/6/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM JUSA B-14 Hoover - Hoover 2 JUSA B-14 Cabral - Cabral 1  
1679  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA B-12 Lopez - Lopez 0 OJSC B-12 Galvan - Galvan 5  
1678  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 LB Molina Park 12:45:00 PM LBYSO B-12 Branez - Branez 4 JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 1  
1682  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Aquino - Aquino 4 OC Surf G-08 Flores - Flores 3  
1681  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez  
1677  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA B-12 Orrick - Orrick 1 LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 3  
1674  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/6/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA B-10 Ling - Ling 6 JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 2  
1675  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 6 ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 2  
1676  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways B-10 Herrera - Herrera 10 LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 3  
1683  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/6/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 5 OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 3  
1680  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/6/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA G-08 Milne - Milne JUSA G-08 Evans - Evans  
1673  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 0 JUSA B-09 Emens - Emens 2  
1672  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 4 12:45:00 PM Ways B-08 J Martinez - Martinez JUSA B-08 Thomas - Thomas  
1691  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/6/2019 LN Bear Brand 1:00:00 PM LNYSA G-14 Rios - Rios 0 JUSA G-14 LeClair - LeClair 3  
1686  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Froissard - Froissard JUSA B-07 Howes - Howes  
1687  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 *Canceled* YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM JUSA G-06 Novak - Novak JUSA G-06 Valencia - Valencia  
1690  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Secoda - Secoda JUSA G-07 Thompson - Thompson  
1689  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 1:00:00 PM OJSC G-06 Richards - Richards OJSC G-06 Woods - Woods  
1685  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-06 Flores - Flores JUSA B-06 Sharma - Sharma  
1691  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/6/2019 LN Bear Brand 1:00:00 PM LNYSA G-14 Rios - Rios 0 JUSA G-14 LeClair - LeClair 3  
1684  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Aguilar - Aguilar OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt  
1688  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 Dizol - Dizol JUSA G-06 Rios 2 - Rios  
1661  Add this game to your calendar G-16 Gold A 4/6/2019 LN Crown Valley Park Lower 1:15:00 PM LNYSA G-16 Salinas - Salinas 2 CHSA G-15 Bernat - Bernat 3  
1692  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/6/2019 PL Wagner Elem West 1:30:00 PM JUSA B-13 Asmus - Asmus 8 JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 1  
1693  Add this game to your calendar B-16 Gold A 4/6/2019 PL Tuffree MS West 1:45:00 PM JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 3 JUSA B-16 Mayer - Mayer 2  
1696  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-07 Pongetti - Pongetti JUSA B-07 Oftelie - Oftelie  
1715  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/6/2019 *BYE* PL Brookhaven Elem North 2:00:00 PM JUSA G-12 Marques - Marques *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson  
1697  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Kim - Kim Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier  
1714  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/6/2019 Irvine Windrow A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 2 JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 2  
1701  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/6/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA B-10 Danna 2 - Danna 1 FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 0  
1702  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 7 LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0  
1713  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 0 FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 1  
1703  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 2:00:00 PM JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 0 JUSA B-12 Posadas - Posadas 2  
1708  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Abeyta - Abeyta OJSC G-06 Dipre - Dipre  
1704  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 LM Dulles Elementary 2:00:00 PM LMSA B-12 Galarza - Galarza 4 OJSC B-12 Luna 2 - Luna 7  
1700  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Locht - Locht 1 JUSA B-09 Romain - Romain 4  
1694  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:00:00 PM JUSA B-06 Larson - Larson JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius  
1698  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 4 2:00:00 PM Ways B-08 R Martinez - Martinez Ways B-08 Ramirez - Ramirez  
1705  Add this game to your calendar B-14 Gold A 4/6/2019 PL Wagner Elem East 2:00:00 PM JUSA B-14 Gibson - Gibson 3 OJSC B-14 Gava - Gava 2  
1695  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 2:00:00 PM OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes OJSC B-06 Longacre - Longacre  
1699  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA B-08 Munaretto - Munaretto OJSC B-08 Thompson - Thompson  
1710  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Sakai - Sakai OJSC G-07 Coen - Coen  
1711  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Lightner - Lightner 5 JUSA G-09 Rivera - Rivera 0  
1712  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/6/2019 Whittier Hillview 3 2:00:00 PM Ways G-10 Moreno - Moreno 4 Ways G-10 Cleto - Cleto 1  
1709  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM JUSA G-06 Stewart - Stewart JUSA G-06 Islas - Islas  
1706  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/6/2019 Yorba Linda MS Upper 2:40:00 PM JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 3 ASA B-14 Guerra - Guerra 2  
1720  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Patterson - Patterson JUSA G-07 Fottler - Fottler  
1717  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack OJSC B-07 Deb - Deb  
1716  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-06 Pineda - Pineda OJSC B-06 Wilczek - Wilczek  
1721  Add this game to your calendar G-14 Gold A 4/6/2019 PL Wagner Elem West 3:00:00 PM JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 4 JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 2  
1719  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem Middle 3:00:00 PM JUSA G-06 Ramos - Ramos OJSC G-06 Quintana - Quintana  
1718  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Sherwood - Sherwood JUSA G-06 Perez - Perez  
1610  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 1 JUSA G-09 Guenther - Guenther 0  
1723  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/6/2019 YL Linda Vista Elem North 3:15:00 PM JUSA B-09 Griggs - Griggs 2 JUSA B-09 Florez - Florez 1  
1726  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA B-12 Masters 2 - Masters 7 JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 2  
1725  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA B-10 Griffith - Griffith 4 OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 0  
1724  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/6/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:15:00 PM CHSA B-10 Elliott - Elliott 0 LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 8  
1728  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/6/2019 PL Brookhaven Elem North 3:15:00 PM JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 1 CHSA G-12 Perales - Perales 0  
1722  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert JUSA B-08 Johnson - Johnson  
1727  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/6/2019 LM Dulles Elementary 3:15:00 PM LMSA B-12 Matson - Matson 5 OJSC B-12 Viera - Viera 2  
1731  Add this game to your calendar G-16 Gold A 4/6/2019 PL Tuffree MS West 3:30:00 PM JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 2 JUSA G-16 Rome - Rome 3  
1707  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/6/2019 LM Behringer Park North Large 3:30:00 PM LMSA B-14 Mata - Mata 6 AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 0  
1729  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/6/2019 LM Behringer Park North Small 3:30:00 PM LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 3 JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 1  
1735  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/6/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 4:00:00 PM FRYSC G-09 Duncan - Duncan 7 OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 1  
1734  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/6/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Serna - Serna JUSA G-07 Sthay - Sthay  
1736  Add this game to your calendar G-13 Gold A 4/6/2019 Fullerton Parks Jr High - Upper 4:00:00 PM FRYSC G-13 Dalton - Dalton 1 LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 0  
1733  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/6/2019 YL Fairmont Elem South 4:00:00 PM JUSA G-06 Munoz - Munoz JUSA G-06 Norminton - Norminton  
1739  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/6/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 2 OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 3  
1740  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/6/2019 PL Morse Elem South 4:30:00 PM JUSA B-11 Masters 2 - Masters 3 OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 0  
1737  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/6/2019 PL Tuffree MS Track 4:30:00 PM JUSA B-08 Tovar - Tovar OJSC B-08 Rives - Rives  
1730  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/6/2019 LM Behringer Park North Large 5:00:00 PM LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 5 JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 1  
2318  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/7/2019 Anaheim Salk Elementary #2 10:30:00 AM ASA B-13 Haugen 2 - Haugen LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain Report
1743  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/7/2019 PL Morse Elem South 12:00:00 PM JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 2 OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 1  
1741  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/7/2019 YL Arroyo Park 12:00:00 PM JUSA G-08 Milne - Milne JUSA G-08 Thune - Thune  
1742  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/7/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM JUSA G-09 Lightner - Lightner 7 OC Surf G-08 Flores - Flores 1  
1745  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/7/2019 PL Morse Elem South 1:15:00 PM JUSA G-12 Pysher - Pysher 2 OJSC G-12 White - White 3  
1134  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/7/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 1 CHSA B-10 Elliott - Elliott 2  
1746  Add this game to your calendar B-09 Gold A 4/7/2019 Irvine Valencia A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster 0 JUSA B-09 Perry - Perry 1  
1744  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/7/2019 YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-09 Rivera - Rivera 1 FRYSC G-09 Duncan - Duncan 5  
1747  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/7/2019 PL Morse Elem South 2:30:00 PM JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 3 LBYSO G-12 Parra - Parra 0  
1760  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 3 9:00:00 AM Ways G-10 Cleto - Cleto 0 OJSC G-10 Juarez - Juarez 10  
1759  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/13/2019 Orange Yorba MS #3 SS 9:00:00 AM OJSC G-10 Garcia - Garcia 1 JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 1  
1755  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/13/2019 LB Molina Park 9:00:00 AM LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 7 JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 2  
2331  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/13/2019 Orange Yorba MS #1 FS 9:00:00 AM OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 1 LBYSO G-11 Johnson - Johnson 1  
3005  Add this game to your calendar B-12 Club A 4/13/2019 Hillview #2 Cancel 9:00:00 AM Freedom FC West (WAYS) BU12 Espinoza - Espinoza Irvine Soccer Academy BU12 Eddie - Eddie Report
1751  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 YL Arroyo Park 9:00:00 AM JUSA B-08 Visco - Visco ASA B-08 J GARCIA - GARCIA  
1748  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes JUSA B-06 Aguilar - Aguilar  
1761  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/13/2019 PL Morse Elem South 9:00:00 AM JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 6 JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 2  
1756  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 3 OJSC B-12 Pulley - Pulley 5  
1750  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 9:00:00 AM OJSC B-07 Pedersen - Pedersen JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack  
1757  Add this game to your calendar B-16 Gold A 4/13/2019 Yorba Linda MS Upper 9:00:00 AM JUSA B-16 Mayer - Mayer 0 Ways B-16 Negrete - Negrete 4  
1758  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 9:00:00 AM JUSA G-07 Tesoro - Tesoro CHSA G-07 Partida - Partida  
1749  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Howes - Howes JUSA B-07 Kim - Kim  
1762  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #2 SS 9:00:00 AM OJSC G-12 Larson - Larson 3 JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 2  
1754  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA B-10 Carter - Carter 8 AC Brea B-10 Atu - Atu 1  
1752  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-09 Locht - Locht 2 JUSA B-09 Florez - Florez 2  
1753  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #4 SS 9:00:00 AM OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 10 JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 0  
1820  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 4 9:45:00 AM Ways B-08 Ramirez - Ramirez JUSA B-08 Tovar - Tovar  
1765  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 10:00:00 AM JUSA G-07 Fottler - Fottler JUSA G-07 Secoda - Secoda  
1764  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Andrews - Andrews JUSA B-07 DeBree - DeBree  
1766  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 10:00:00 AM OJSC G-07 Griffin - Griffin OJSC G-07 Coen - Coen  
1763  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC B-06 Longacre - Longacre JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger  
1780  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways G-12 Castillo - Castillo 5 LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 4  
1768  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/13/2019 Orange Yorba MS #3 SS 10:15:00 AM OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 0 JUSA B-10 Ling - Ling 4  
1779  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 PL Brookhaven Elem North 10:15:00 AM JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 3 CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 4  
1781  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 7 AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 0  
1769  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/13/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 11 JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 0  
1775  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 YL Arroyo Park 10:15:00 AM JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez JUSA G-08 Amat - Amat  
1771  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/13/2019 PL Morse Elem South 10:15:00 AM JUSA B-12 Orrick - Orrick 0 JUSA B-12 Masters 2 - Masters 4  
1772  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Posadas - Posadas 3 JUSA B-12 Danna 2 - Danna 3  
1773  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 10:15:00 AM AC Brea B-12 Edgar - Edgar LMSA B-12 Galarza - Galarza Report
1774  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Branez - Branez 1 LBYSO B-12 Razo - Razo 3  
1767  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Emens - Emens 0 JUSA B-09 Romain - Romain 1  
1770  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways B-10 Aldama - Aldama 7 LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0  
1777  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #4 SS 10:15:00 AM OJSC G-09 Sigala - Sigala 3 JUSA G-09 Woodward - Woodward 6  
1776  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM JUSA G-08 MacLeith - MacLeith FRYSC GU08 Henry - Henry  
1778  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 10:15:00 AM JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 1 AC Brea G-10 Myers - Myers 0  
1783  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways B-14 Zuniga - Zuniga 1 LMSA B-14 Mata - Mata 3  
1782  Add this game to your calendar B-14 Gold A 4/13/2019 Orange Yorba MS #1 FS 10:30:00 AM OJSC B-14 Gava - Gava 6 JUSA B-14 Cabral - Cabral 1  
1784  Add this game to your calendar G-14 Gold A 4/13/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 5 Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 0  
1806  Add this game to your calendar G-19 Gold A 4/13/2019 LN Crown Valley Park Lower 10:30:00 AM LNYSA G-19 Pino - Pino 1 JUSA G-19 Kirwin - Kirwin 1  
3004  Add this game to your calendar B-12 Club A 4/13/2019 Irvine Windrow Cancelled 10:45:00 AM Irvine Soccer Academy BU12 DE ASSIS - De Assis Freedom FC West (WAYS) BU12 Walters - Walters Report
1786  Add this game to your calendar G-16 Gold A 4/13/2019 PL Wagner Elem East 10:45:00 AM CHSA G-15 Bernat - Bernat 4 JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 1  
1785  Add this game to your calendar B-16 Gold A 4/13/2019 Yorba Linda MS Upper 10:45:00 AM JUSA B-16 Arana - Arana 0 JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 7  
1787  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Fossett - Fossett OJSC B-06 Wilczek - Wilczek  
1790  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Oftelie - Oftelie JUSA B-07 Harkins - Harkins  
1791  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Stewart - Stewart JUSA G-07 Bass - Bass  
1789  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 11:00:00 AM OJSC B-07 Deb - Deb JUSA B-07 Lee - Lee  
1788  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC B-06 Sundby - Sundby JUSA B-06 Flores - Flores  
1858  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 4 11:00:00 AM Ways G-08 Alanes - Alanes JUSA G-08 Tello - Tello  
1799  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/13/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA B-11 Masters 2 - Masters 1 JUSA B-11 Poole - Poole 4  
1796  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #3 SS 11:30:00 AM OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 6 LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 7  
1802  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #2 SS 11:30:00 AM OJSC B-12 Viera - Viera 3 JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 1  
1794  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #4 SS 11:30:00 AM OJSC B-08 Thompson - Thompson OJSC B-08 Rives - Rives  
1795  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Griggs - Griggs 3 AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 3  
1804  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/13/2019 *BYE* LB Molina Park 11:30:00 AM *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson Ways G-12 Castro - Castro  
1798  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 11:30:00 AM JUSA B-10 Knop - Knop 7 JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 0  
1805  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/13/2019 PL Brookhaven Elem North 11:30:00 AM JUSA G-12 Fox - Fox 1 JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 9  
1797  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways B-10 Herrera - Herrera 7 JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 2  
1803  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 2 11:30:00 AM Ways B-12 Cedeno - Cedeno 2 OJSC B-12 Galvan - Galvan 9  
1792  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA B-08 Medrano - Medrano Ways B-08 R Martinez - Martinez  
1800  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 0 LBYSO B-12 Bruce - Bruce 2  
1801  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 Anaheim Salk Elementary #1 11:30:00 AM ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 3 Ways B-12 Tello - Tello 9  
1793  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA B-08 Munaretto - Munaretto JUSA B-08 Thomas - Thomas  
1814  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Thompson - Thompson JUSA G-07 Serna - Serna  
1811  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem Middle 12:00:00 PM JUSA G-06 Ramos - Ramos JUSA G-06 Rios 2 - Rios  
1808  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Ramirez - Ramirez JUSA B-07 Kalayil - Kalayil  
1807  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack JUSA B-06 Larson - Larson  
1810  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/13/2019 PL Wagner Elem West 12:00:00 PM JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 7 LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 2  
3008  Add this game to your calendar G-11 Club A 4/13/2019 YL San Antonio cancel 12:00:00 PM CHSA GU11 Reighter - Reighter Chelsea GU11 - Unknown Report
1815  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #1 FS 12:00:00 PM OJSC G-14 Shaw - Shaw 4 JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 1  
1809  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 12:00:00 PM OJSC B-07 Sartoph - Sartoph JUSA B-07 Gonzales - Gonzales  
1813  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC G-06 Quintana - Quintana OJSC G-06 Dipre - Dipre  
1812  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 Norminton - Norminton JUSA G-06 Abeyta - Abeyta  
3002  Add this game to your calendar B-10 Club A 4/13/2019 Irvine Windrow Cancelled 12:15:00 PM Irvine Soccer Academy BU10 Assis - Assis OJSC BU10 Benitez 2 - Benitez Report
1818  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/13/2019 Yorba Linda MS Upper 12:30:00 PM JUSA B-14 Pederson - Pederson 6 AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 5  
1817  Add this game to your calendar B-14 Gold A 4/13/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM JUSA B-14 Gibson - Gibson 2 JUSA B-14 Hoover - Hoover 3  
1826  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #4 SS 12:45:00 PM OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam Ways G-08 Ravelo - Ravelo  
1824  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA B-10 Glende 2 - Glende 9 Ways B-10 Mercado - Mercado 0  
1828  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways G-10 Ross - Ross 6 ASA G-10 Robert V - Robert V 0  
1830  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA G-12 Huerth - Huerth 2 LBYSO G-12 Temple - Temple 5  
1827  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous OJSC G-08 Lee - Lee  
1825  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/13/2019 Orange Yorba MS #2 SS 12:45:00 PM OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 10 JUSA B-11 Demogines - Demogines 2  
1823  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 Anaheim Salk Elementary #1 12:45:00 PM ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 0 JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 9  
1819  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA B-08 Beltran - Beltran Ways B-08 J Martinez - Martinez  
1829  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/13/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA G-11 Robertson - Robertson 5 FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 1  
1831  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Pysher - Pysher 5 ASA G-12 Crespo - Crespo 0  
1822  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #3 SS 12:45:00 PM OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 5 ASA B-10 Morales - Morales 4  
1821  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 1 JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 5  
1832  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/13/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 2 Ways G-14 Alvarez - Alvarez 4  
1838  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM JUSA G-06 Novak - Novak JUSA G-06 Stewart - Stewart  
1839  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Tan - Tan JUSA G-07 Smaltz - Smaltz  
1840  Add this game to your calendar G-13 Gold A 4/13/2019 LNYSA Alicia Park 1:00:00 PM LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 3 ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 0  
1833  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 1:00:00 PM OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger  
1837  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 Valencia - Valencia OJSC G-06 Woods - Woods  
1816  Add this game to your calendar G-16 Gold A 4/13/2019 PL Tuffree MS West 1:00:00 PM JUSA G-16 Rome - Rome 1 LNYSA G-16 Salinas - Salinas 1  
1836  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Sarver - Sarver JUSA B-07 Trujillo - Trujillo  
1835  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-06 Pineda - Pineda JUSA B-06 Diaz - Diaz  
1834  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Latorre - Latorre JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez  
1841  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/13/2019 LB Marshall MS 1:30:00 PM LBYSO B-14 Rendon - Rendon 0 OJSC B-14 Tran - Tran 0  
1842  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/13/2019 PL Wagner Elem West 1:30:00 PM JUSA G-14 LeClair - LeClair 0 LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 1  
1844  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-06 Cardinale - Cardinale JUSA B-06 Cerda - Cerda  
1843  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:00:00 PM JUSA B-06 Lozano - Lozano JUSA B-06 Sharma - Sharma  
1845  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Pohl - Pohl JUSA B-07 Tran - Tran  
1852  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 LM Dulles Elementary 2:00:00 PM LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 8 AC Brea B-12 Adrian - Adrian 0  
1847  Add this game to your calendar B-09 Gold A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Perry - Perry 4 JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 0  
1851  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #2 SS 2:00:00 PM OJSC B-12 Luna 2 - Luna 1 JUSA B-12 Lopez - Lopez 0  
1865  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/13/2019 Irvine Windrow A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 10 CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 0  
1856  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM JUSA G-06 Islas - Islas JUSA G-06 de Raad - de Raad  
1864  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/13/2019 Orange Yorba MS #3 SS 2:00:00 PM OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 0 Ways G-10 Moreno - Moreno 14  
1863  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/13/2019 Whittier Hillview 3 2:00:00 PM Ways G-10 Banda - Banda 8 LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 0  
1854  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/13/2019 Yorba Linda MS Upper 2:00:00 PM JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 5 Ways B-14 Garcia - Garcia 2  
1862  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/13/2019 *BYE* PL Morse Elem South 2:00:00 PM *BYE* CHSA G-10 rommelfanger - rommelfanger JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz  
1860  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/13/2019 Orange Yorba MS #4 SS 2:00:00 PM OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 2 FRYSC G-09 Duncan - Duncan 3  
1855  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Sherwood - Sherwood JUSA G-06 Munoz - Munoz  
1849  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA B-10 Garcia - Garcia 5 OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 1  
1859  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA G-08 Evans - Evans JUSA G-08 Harris - Harris  
1848  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/13/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA B-10 Danna 2 - Danna 2 CHSA B-10 Elliott - Elliott 2  
1861  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Aed - Aed 1 JUSA G-09 Netherton - Netherton 4  
1857  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray JUSA G-07 Patterson - Patterson  
1866  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/13/2019 PL Brookhaven Elem North 2:00:00 PM CHSA G-12 Perales - Perales 2 Ways G-12 Pennock - Pennock 2  
1846  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 YL Arroyo Park 2:00:00 PM JUSA B-08 Johnson - Johnson ASA B-08 C GARCIA - GARCIA  
1853  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/13/2019 PL Wagner Elem East 2:00:00 PM JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert JUSA B-13 Asmus - Asmus Report
3003  Add this game to your calendar B-10 Club A 4/13/2019 Brea Jr High #3 2:15:00 PM AC Brea BU10 Tatone - Tatone Chelsea BU10 Leanza - Leanza Report
1867  Add this game to your calendar G-14 Gold A 4/13/2019 LNYSA Alicia Park 2:30:00 PM LNYSA G-14 Stewart - Stewart 1 JUSA G-14 Hayes - Hayes 0  
1869  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 Kroesch - Kroesch JUSA B-07 Pongetti - Pongetti  
1868  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius JUSA B-06 Lukehart - Lukehart  
1872  Add this game to your calendar G-13 Gold A 4/13/2019 PL Wagner Elem West 3:00:00 PM JUSA G-13 Krier 2 - Krier 2 FRYSC G-13 Dalton - Dalton 1  
1870  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Wotring - Wotring JUSA G-06 Dizol - Dizol  
1871  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Miller - Miller JUSA G-07 Sthay - Sthay  
1875  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/13/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:15:00 PM JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 5 FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 3  
1873  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert JUSA B-08 Sera - Sera  
1878  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA G-09 Rivera - Rivera 4 JUSA G-09 Aquino - Aquino 1  
1877  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/13/2019 YL Arroyo Park 3:15:00 PM JUSA G-08 Rios 2 - Rios OJSC G-08 Gorecki - Gorecki  
1880  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/13/2019 LM Dulles Elementary 3:15:00 PM LMSA G-12 Delgado - Delgado 3 OJSC G-12 White - White 0  
1876  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 1 Ways B-10 Barba - Barba 2  
1879  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/13/2019 PL Brookhaven Elem North 3:15:00 PM JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 2 JUSA G-12 Marques - Marques 0  
3000  Add this game to your calendar B-09 Club A 4/13/2019 Orange Yorba MS #4 SS 3:15:00 PM OJSC BU09 Benitez 2 - Benitez 4 OC Surf BU09 Sanchez - Sanchez 2  
1874  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 3:15:00 PM JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 2 JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 1  
3007  Add this game to your calendar G-11 Club A 4/13/2019 Brea Jr High #2 3:30:00 PM AC Brea GU11 Tatone - Tatone Freedom FC West (WAYS) GU11 Walters - Walters Report
1881  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/13/2019 LM Behringer Park North Small 3:30:00 PM LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 4 OC Surf G-08 Flores - Flores 0  
1882  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/13/2019 YL Fairmont Elem South 4:00:00 PM JUSA G-06 Perez - Perez JUSA G-06 Guerra - Guerra  
1883  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/13/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Soteres - Soteres JUSA G-07 Sakai - Sakai  
1884  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/13/2019 PL Tuffree MS Track 4:30:00 PM JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger Ways B-08 Henriquez - Henriquez  
1888  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/13/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 0 JUSA G-10 Huck - Huck 1  
1887  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/13/2019 YL Mabel Paine Elem North 4:30:00 PM JUSA G-10 Moseley - Moseley 2 JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 0  
1885  Add this game to your calendar B-09 Gold A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem North 4:30:00 PM JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster Report
1850  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/13/2019 LM Dulles Elementary 4:30:00 PM LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 0 OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 4  
1886  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/13/2019 YL Linda Vista Elem South 4:30:00 PM JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 2 JUSA G-09 Nunez - Nunez 0  
1889  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/14/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier JUSA B-07 Valenzuela - Valenzuela  
2319  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/14/2019 Yorba Linda MS Upper 12:00:00 PM JUSA B-13 Asmus - Asmus 8 ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 1  
2324  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/14/2019 PL Morse Elem South 12:00:00 PM CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 7 ASA G-12 Crespo - Crespo 0  
1890  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/14/2019 Irvine Valencia A 1:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster OJSC B-06 Barnes - Barnes  
2326  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/14/2019 PL Morse Elem South 1:15:00 PM CHSA G-12 Perales - Perales 2 JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 1  
2320  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/14/2019 Yorba Linda MS Upper 1:30:00 PM CHSA B-13 Peyton - Peyton 3 JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 7  
3001  Add this game to your calendar B-09 Club A 4/14/2019 Irvine Valencia A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU09 Adame - Adame OJSC BU09 Benitez 2 - Benitez Report
2335  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/14/2019 PL Morse Elem South 2:30:00 PM JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 1 LBYSO G-11 Johnson - Johnson 0  
1894  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/27/2019 YL Mabel Paine Elem North 9:00:00 AM CHSA B-10 Elliott - Elliott 5 JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 1  
1899  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/27/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA B-14 Guerra - Guerra 3 JUSA B-14 Pederson - Pederson 2  
1893  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #4 SS 9:00:00 AM OJSC B-08 Thompson - Thompson JUSA B-08 Visco - Visco  
1897  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/27/2019 PL Morse Elem South 9:00:00 AM JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 0 OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 4  
1901  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 9:00:00 AM OJSC G-06 Quintana - Quintana JUSA G-06 Perez - Perez  
1958  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack JUSA B-07 Sarver - Sarver  
1905  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #2 SS 9:00:00 AM OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 6 JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 5  
1891  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 9:00:00 AM JUSA B-06 Pineda - Pineda JUSA B-06 Latorre - Latorre  
1907  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 1 9:00:00 AM Ways G-14 Alvarez - Alvarez 4 LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 1  
1902  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 3 OJSC G-10 Luna 2 - Luna 3  
1895  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Brea Jr High #2 SS 9:00:00 AM AC Brea B-10 Atu - Atu 6 JUSA B-10 Griffith - Griffith 3  
1896  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 2 Ways B-10 Barba - Barba 5  
1903  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/27/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways G-12 Castro - Castro 4 CHSA G-12 Perales - Perales 1  
1906  Add this game to your calendar G-13 Gold A 4/27/2019 PL Wagner Elem West 9:00:00 AM JUSA G-13 Krier 2 - Krier 0 LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 3  
1900  Add this game to your calendar B-16 Gold A 4/27/2019 Yorba Linda MS Upper 9:00:00 AM JUSA B-16 Mayer - Mayer 5 JUSA B-16 Arana - Arana 1  
1914  Add this game to your calendar B-09 Gold A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-08 Nungaray - Nungaray Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster Report
1912  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 10:00:00 AM OJSC G-07 Namdar - Namdar JUSA G-07 Smaltz - Smaltz  
1911  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC G-06 Richards - Richards JUSA G-06 Munoz - Munoz  
1909  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Oftelie - Oftelie JUSA B-07 Froissard - Froissard  
1910  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 LM Dulles Elementary 10:00:00 AM LMSA B-12 Matson - Matson 7 LBYSO B-12 Branez - Branez 1  
1908  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius OJSC B-06 Sundby - Sundby  
1921  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/27/2019 *BYE* YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez *BYE* CHSA G-10 rommelfanger - rommelfanger  
1920  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC B-12 Pulley - Pulley 2 JUSA B-12 Lopez - Lopez 2  
1913  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #4 SS 10:15:00 AM OJSC B-08 Rives - Rives JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert  
1923  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/27/2019 PL Morse Elem South 10:15:00 AM JUSA G-11 Robertson - Robertson 3 JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 4  
1925  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/27/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO G-12 Parra - Parra 0 JUSA G-12 Huerth - Huerth 3  
1922  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways G-10 Ross - Ross 8 JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 2  
3073  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/27/2019 YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 1 JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 0  
1915  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/27/2019 Brea Jr High #2 SS 10:15:00 AM AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 8 JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 7  
1917  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Anaheim Salk Elementary #1 10:15:00 AM ASA B-10 Morales - Morales 9 OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 7  
1918  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0 JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 2  
1919  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 YL Woodsboro Elem 10:15:00 AM JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 0 JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 2  
1916  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 1 JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 2  
1924  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/27/2019 *BYE* Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways G-12 Pennock - Pennock *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson  
1926  Add this game to your calendar B-14 Gold A 4/27/2019 Orange Yorba MS #1 FS 10:30:00 AM OJSC B-14 Gava - Gava 5 JUSA B-14 Hoover - Hoover 1  
1927  Add this game to your calendar G-14 Gold A 4/27/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 4 JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 2  
1928  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/27/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 LeClair - LeClair 0 OJSC G-14 Shaw - Shaw 7  
1929  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 Anaheim Salk Elementary #4 10:45:00 AM ASA B-08 DELIRA - DELIRA Ways B-08 R Martinez - Martinez  
1930  Add this game to your calendar G-16 Gold A 4/27/2019 PL Wagner Elem East 10:45:00 AM CHSA G-15 Bernat - Bernat 1 JUSA G-16 Rome - Rome 2  
1931  Add this game to your calendar G-19 Gold A 4/27/2019 Yorba Linda MS Upper 10:45:00 AM JUSA G-19 Krier 2 - Krier 0 JUSA G-19 Kirwin - Kirwin 3  
1892  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Valenzuela - Valenzuela Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier  
1933  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack OJSC B-06 Longacre - Longacre  
1936  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Thompson - Thompson JUSA G-07 Sthay - Sthay  
1937  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 11:00:00 AM OJSC G-07 Coen - Coen JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray  
1935  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC G-06 Dipre - Dipre JUSA G-06 Novak - Novak  
1934  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Tran - Tran JUSA B-07 Kalayil - Kalayil  
1932  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Larson - Larson OJSC B-06 Wilczek - Wilczek  
1938  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/27/2019 LM Dulles Elementary 11:15:00 AM LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 0 JUSA B-12 Masters 2 - Masters 4  
1945  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA B-12 Glende 2 - Glende 4 ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 3  
1941  Add this game to your calendar B-09 Gold A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Perry - Perry 1 JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 2  
1943  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 YL Woodsboro Elem 11:30:00 AM JUSA B-10 Knop - Knop 11 ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 3  
1951  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 Brea Jr High #2 SS 11:30:00 AM AC Brea G-10 Myers - Myers 0 Ways G-10 Banda - Banda 5  
1950  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways G-10 Cleto - Cleto 7 LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 2  
1942  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/27/2019 YL Mabel Paine Elem North 11:30:00 AM JUSA B-10 Ling - Ling 0 LA Galaxy OC - West B-10 Ferraiz - Ferraiz 9  
1946  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 11:30:00 AM AC Brea B-12 Adrian - Adrian 0 LBYSO B-12 Razo - Razo 6  
1944  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/27/2019 PL Brookhaven Elem North 11:30:00 AM JUSA B-12 Orrick - Orrick 3 LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 3  
1947  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #4 SS 11:30:00 AM OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam JUSA G-08 Rios 2 - Rios  
1949  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 Anaheim Salk Elementary #1 11:30:00 AM ASA G-10 Robert V - Robert V 2 OJSC G-10 Bustamante - Bustamante 4  
1952  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #3 SS 11:30:00 AM OJSC G-10 Juarez - Juarez 6 Ways G-10 Moreno - Moreno 0  
1954  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #2 SS 11:30:00 AM OJSC G-12 White - White 2 LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 2  
1953  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 2 11:30:00 AM Ways G-12 Castillo - Castillo 5 AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 0  
1940  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 4 11:30:00 AM Ways B-08 Ramirez - Ramirez JUSA B-08 Munaretto - Munaretto  
3081  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 LB Molina Park 11:45:00 AM LBYSO B-12 Bruce - Bruce 3 Ways B-12 Tello - Tello 4  
1961  Add this game to your calendar B-16 Gold A 4/27/2019 Whittier Hillview 1 12:00:00 PM Ways B-16 Negrete - Negrete 2 JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 3  
1959  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/27/2019 PL Wagner Elem West 12:00:00 PM JUSA B-13 Asmus - Asmus 3 LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 1  
1898  Add this game to your calendar B-14 Gold A 4/27/2019 Orange Yorba MS #1 FS 12:00:00 PM OJSC B-14 Napoles - Napoles 5 JUSA B-14 Gibson - Gibson 3  
1963  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Patterson - Patterson JUSA G-07 Soteres - Soteres  
1960  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/27/2019 LB Marshall MS 12:00:00 PM LBYSO B-14 Rendon - Rendon JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh Report
1962  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 12:00:00 PM OJSC G-07 Griffin - Griffin JUSA G-07 Stewart - Stewart  
1956  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Diaz - Diaz JUSA B-06 Sharma - Sharma  
1955  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger  
1957  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-07 Trujillo - Trujillo JUSA B-07 Pongetti - Pongetti  
1965  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/27/2019 PL Wagner Elem East 12:30:00 PM JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 12 ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 1  
1964  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 LM Dulles Elementary 12:30:00 PM LMSA B-12 Galarza - Galarza 3 LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 5  
1970  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/27/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA B-10 Danna 2 - Danna 0 JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 4  
1977  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/27/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 0 OJSC B-14 Tran - Tran 5  
1978  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM JUSA G-08 Thune - Thune OJSC G-08 Lee - Lee  
1968  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Locht - Locht JUSA B-09 Ramirez - Ramirez Report
1969  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #4 SS 12:45:00 PM OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 0 JUSA B-09 Florez - Florez 6  
1967  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 4 12:45:00 PM Ways B-08 Henriquez - Henriquez ASA B-08 J GARCIA - GARCIA  
1966  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA B-08 Beltran - Beltran JUSA B-08 Thomas - Thomas  
1973  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 **CANCELED ** 12:45:00 PM JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 0 JUSA B-10 Garcia - Garcia 1  
1971  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #3 SS 12:45:00 PM OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 4 JUSA B-10 Carter - Carter 6  
1979  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 0 OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 2  
1974  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/27/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA B-11 Poole - Poole 4 JUSA B-11 Masters 2 - Masters 3  
1904  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/27/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Marques - Marques 1 JUSA G-12 Fox - Fox 0  
1981  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #2 SS 12:45:00 PM OJSC G-12 Larson - Larson 3 LMSA G-12 Delgado - Delgado 1  
1972  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways B-10 Aldama - Aldama 9 Ways B-10 Herrera - Herrera 1  
1980  Add this game to your calendar G-12 Rec A 4/27/2019 Anaheim Salk Elementary #1 12:45:00 PM ASA G-12 Crespo - Crespo 0 JUSA G-12 Miller - Miller 2  
1975  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 3 JUSA B-12 Posadas - Posadas 10  
1985  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 1:00:00 PM OJSC B-07 Sartoph - Sartoph OJSC B-07 Pedersen - Pedersen  
1982  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Lozano - Lozano JUSA B-06 Cerda - Cerda  
1987  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 de Raad - de Raad JUSA G-06 Guerra - Guerra  
1986  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM JUSA G-06 Stewart - Stewart JUSA G-06 Norminton - Norminton  
1988  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Tesoro - Tesoro JUSA G-07 Fottler - Fottler  
1984  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Riddle - Riddle JUSA B-07 Andrews - Andrews  
1983  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-06 Fossett - Fossett JUSA B-06 Cardinale - Cardinale  
2033  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 1:30:00 PM FRYSC GU08 Henry - Henry JUSA G-08 Amat - Amat  
1990  Add this game to your calendar G-14 Gold A 4/27/2019 PL Wagner Elem West 1:30:00 PM JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 5 LNYSA G-14 Stewart - Stewart 0  
1991  Add this game to your calendar G-16 Gold A 4/27/2019 PL Tuffree MS West 1:45:00 PM JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 1 LNYSA G-16 Salinas - Salinas 3  
1993  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-07 Harkins - Harkins JUSA B-07 Kroesch - Kroesch  
1992  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:00:00 PM JUSA B-06 Aguilar - Aguilar OJSC B-06 Barnes - Barnes  
1995  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-09 Emens - Emens 0 JUSA B-09 Griggs - Griggs 4  
2005  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA G-08 MacLeith - MacLeith JUSA G-08 Milne - Milne  
2006  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #4 SS 2:00:00 PM OJSC G-08 Gorecki - Gorecki JUSA G-08 Hernandez 2 - Hernandez  
2007  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 4 2:00:00 PM Ways G-08 Alanes - Alanes Ways G-08 Ravelo - Ravelo  
1994  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Gonzales - Gonzales JUSA B-07 Ramirez - Ramirez  
2004  Add this game to your calendar G-08 Rec A 4/27/2019 YL Arroyo Park 2:00:00 PM JUSA G-08 Tello - Tello JUSA G-08 Ward - Ward  
1996  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/27/2019 Whittier Hillview 3 2:00:00 PM Ways B-10 Mercado - Mercado OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers Report
1998  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 2:00:00 PM JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 2 Ways B-12 Cedeno - Cedeno 2  
2010  Add this game to your calendar G-10 Rec A 4/27/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 2 JUSA G-10 Huck - Huck 2  
1999  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 Orange Yorba MS #2 SS 2:00:00 PM OJSC B-12 Galvan - Galvan 5 JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 0  
2000  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 2:00:00 PM AC Brea B-12 Edgar - Edgar 2 OJSC B-12 Viera - Viera 3  
2009  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/27/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 3 JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 1  
1997  Add this game to your calendar B-12 Gold A 4/27/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 0 OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 4  
2003  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Miller - Miller CHSA G-07 Partida - Partida  
2001  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Wotring - Wotring JUSA G-06 Rios 2 - Rios  
2012  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/27/2019 Yorba Linda MS Upper 2:00:00 PM JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 1 AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 5  
2008  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Woodward - Woodward 0 JUSA G-09 Aed - Aed 4  
2002  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM JUSA G-06 Ramos - Ramos OJSC G-06 Woods - Woods  
3006  Add this game to your calendar B-12 Club A 4/27/2019 Brea Jr High #2 2:15:00 PM AC Brea BU12 Tatone - Tatone Freedom FC West (WAYS) BU12 Walters - Walters Report
2013  Add this game to your calendar B-10 Gold A 4/27/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 2:45:00 PM FRYSC B-10 Hernandez - Hernandez 4 OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 1  
2014  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez JUSA B-06 Lukehart - Lukehart  
2016  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Abeyta - Abeyta JUSA G-06 Dizol - Dizol  
2015  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 Pohl - Pohl JUSA B-07 Howes - Howes  
2017  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Sakai - Sakai JUSA G-07 Serna - Serna  
2018  Add this game to your calendar G-14 Rec A 4/27/2019 PL Wagner Elem West 3:00:00 PM JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 4 LNYSA G-14 Rios - Rios 2  
1989  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/27/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA G-09 Aquino - Aquino 1 OC Surf G-08 Flores - Flores 0  
2020  Add this game to your calendar B-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem North 3:15:00 PM JUSA B-09 Romain - Romain 4 JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 1  
2019  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM JUSA B-08 Tovar - Tovar Ways B-08 J Martinez - Martinez  
1939  Add this game to your calendar B-08 Rec A 4/27/2019 YL Arroyo Park 3:15:00 PM JUSA B-08 Johnson - Johnson JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger  
2023  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/27/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:15:00 PM JUSA G-10 Moseley - Moseley 2 OJSC G-10 Garcia - Garcia 2  
2021  Add this game to your calendar B-12 Rec A 4/27/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 3:15:00 PM JUSA B-12 Danna 2 - Danna 1 OJSC B-12 Luna 2 - Luna 0  
2024  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/27/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 3 Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 2  
2022  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 5 OJSC G-09 Sigala - Sigala 0  
2025  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/27/2019 PL Brookhaven Elem North 3:15:00 PM JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 6 JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 3  
2027  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/27/2019 LM Behringer Park North Small 3:30:00 PM LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 3 JUSA G-09 Rivera - Rivera 6  
2026  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/27/2019 LM Behringer Park North Large 3:30:00 PM LMSA B-14 Mata - Mata 1 Ways B-14 Garcia - Garcia 3  
2031  Add this game to your calendar G-11 Gold A 4/27/2019 Fullerton Ford Park 4:00:00 PM FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 3 OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 1  
2030  Add this game to your calendar G-09 Gold A 4/27/2019 Fullerton Parks Jr High - Lower 4:00:00 PM FRYSC G-09 Duncan - Duncan 3 JUSA G-09 Lightner - Lightner 2  
2028  Add this game to your calendar G-06 Rec A 4/27/2019 YL Fairmont Elem South 4:00:00 PM JUSA G-06 Valencia - Valencia JUSA G-06 Islas - Islas  
2032  Add this game to your calendar G-13 Gold A 4/27/2019 Fullerton Parks Jr High - Upper 4:00:00 PM FRYSC G-13 Dalton - Dalton 5 ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 0  
2029  Add this game to your calendar G-07 Rec A 4/27/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Secoda - Secoda JUSA G-07 Bass - Bass  
2034  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/27/2019 YL Linda Vista Elem South 4:30:00 PM JUSA G-09 Guenther - Guenther 3 JUSA G-09 Nunez - Nunez 2  
2035  Add this game to your calendar B-06 Rec A 4/28/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger  
3106  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/28/2019 PL Wagner Elem East 12:00:00 PM AC Brea B-14 Hernandez - Hernandez 0 Ways B-14 Zuniga - Zuniga 1  
2321  Add this game to your calendar B-13 Gold A 4/28/2019 Yorba Linda MS Upper 12:00:00 PM JUSA B-13 Asmus - Asmus 2 CHSA B-13 Peyton - Peyton 3  
3108  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/28/2019 PL Wagner Elem West 12:00:00 PM JUSA B-14 Pederson - Pederson 5 LMSA B-14 Mata - Mata 2  
3092  Add this game to your calendar G-12 Gold A 4/28/2019 PL Brookhaven Elem North 12:00:00 PM JUSA G-12 Marques - Marques 0 Ways G-12 Pennock - Pennock 2  
3059  Add this game to your calendar G-09 Rec A 4/28/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM JUSA G-09 Netherton - Netherton 0 JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 1  
2036  Add this game to your calendar B-07 Rec A 4/28/2019 Irvine Valencia A 1:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier JUSA B-07 Kim - Kim  
3071  Add this game to your calendar B-10 Rec A 4/28/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM JUSA B-10 Glende 2 - Glende 5 OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 2  
3079  Add this game to your calendar B-11 Gold A 4/28/2019 PL Morse Elem South 1:30:00 PM JUSA B-11 Masters 2 - Masters 0 JUSA B-11 Demogines - Demogines 0  
3107  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/28/2019 PL Wagner Elem East 2:00:00 PM JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 0 ASA B-14 Guerra - Guerra 1  
3110  Add this game to your calendar B-14 Rec A 4/28/2019 PL Wagner Elem West 2:00:00 PM LBYSO B-14 Rendon - Rendon 5 Ways B-14 Garcia - Garcia 3  
3075  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/28/2019 YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 3 OJSC G-10 Garcia - Garcia 0  
3074  Add this game to your calendar G-10 Gold A 4/28/2019 YL Woodsboro Elem 3:45:00 PM JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 0 JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 2  
2045  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 LB Molina Park 9:00:00 AM LBYSO B-12 Bruce - Bruce 1 LMSA B-12 Matson - Matson 4  
2053  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 3 9:00:00 AM Ways G-10 Cleto - Cleto 0 JUSA G-10 Huck - Huck 9  
2114  Add this game to your calendar B-14 Gold A 5/4/2019 PL Wagner Elem East 9:00:00 AM JUSA B-14 Cabral - Cabral 3 JUSA B-14 Gibson - Gibson 1  
2049  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 YL Arroyo Park 9:00:00 AM JUSA G-08 Rios 2 - Rios JUSA G-08 Milne - Milne  
2050  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 4 9:00:00 AM Ways G-08 Ravelo - Ravelo FRYSC GU08 Henry - Henry  
2047  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 9:00:00 AM OJSC G-06 Woods - Woods JUSA G-06 Perez - Perez  
2048  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 9:00:00 AM OJSC G-07 Coen - Coen JUSA G-07 Tan - Tan  
2052  Add this game to your calendar G-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 9:00:00 AM JUSA G-09 Nunez - Nunez 1 JUSA G-09 Aed - Aed 4  
2037  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 4 9:00:00 AM JUSA B-06 Larson - Larson JUSA B-06 Lozano - Lozano  
2055  Add this game to your calendar G-14 Gold A 5/4/2019 PL Wagner Elem West 9:00:00 AM JUSA G-14 Hayes - Hayes 0 JUSA G-14 Hertenstein - Hertenstein 2  
2046  Add this game to your calendar B-14 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 1 9:00:00 AM Ways B-14 Garcia - Garcia 3 LBYSO B-14 Rendon - Rendon 3  
2039  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-09 Guzman 2 - Guzman 1 JUSA B-09 Emens - Emens 6  
2041  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #3 SS 9:00:00 AM OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 3 OJSC B-10 Toledo 2 - Toledo 4  
2040  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0 JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 8  
2042  Add this game to your calendar B-12 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 9:00:00 AM JUSA B-12 Masters 2 - Masters 7 LMSA B-12 Rousseau - Rousseau 1  
2038  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 1 9:00:00 AM JUSA B-07 Sarver - Sarver JUSA B-07 Valenzuela - Valenzuela  
2043  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA B-12 Nicosia - Nicosia 0 LMSA B-12 Aguilera - Aguilera 6  
2044  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 2 9:00:00 AM Ways B-12 Tello - Tello 4 JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 3  
2059  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC G-06 Quintana - Quintana JUSA G-06 Guerra - Guerra  
2058  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 1 10:00:00 AM JUSA B-07 Kim - Kim JUSA B-07 Gonzales - Gonzales  
2056  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 4 10:00:00 AM JUSA B-06 Lukehart - Lukehart JUSA B-06 Fossett - Fossett  
1020  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 10:00:00 AM JUSA G-07 Thompson - Thompson JUSA G-07 Soteres - Soteres  
2057  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 10:00:00 AM OJSC B-07 Pedersen - Pedersen JUSA B-07 Kroesch - Kroesch  
3080  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Branez - Branez 0 LBYSO B-12 Razo - Razo 4  
2070  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM JUSA G-08 Harris - Harris OJSC G-08 Quilliam 2 - Quilliam  
2075  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 2 10:15:00 AM Ways G-12 Castillo - Castillo 1 LBYSO G-12 Parra - Parra 0  
2064  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 3 10:15:00 AM Ways B-10 Mercado - Mercado ASA B-10 Morales - Morales Report
2067  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Rangel 2 - Rangel 0 AC Brea B-12 Edgar - Edgar 4  
2074  Add this game to your calendar G-11 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 10:15:00 AM CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 0 OJSC G-11 Carvajal - Carvajal 8  
2072  Add this game to your calendar G-10 Gold A 5/4/2019 *BYE* YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA G-10 Matamoros - Matamoros *BYE* CHSA G-10 rommelfanger - rommelfanger  
2073  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #3 SS 10:15:00 AM OJSC G-10 Luna 2 - Luna 0 OJSC G-10 Juarez - Juarez 2  
2068  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC B-12 Viera - Viera 7 AC Brea B-12 Adrian - Adrian 5  
2065  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Anaheim Salk Elementary #1 10:15:00 AM ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 1 Ways B-10 Aldama - Aldama 11  
2066  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Luther Elementary School 10:15:00 AM LA Galaxy OC - West B-10 Zepeda - Zepeda 1 AC Brea B-10 Atu - Atu 5  
2063  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Rodriguez - Rodriguez 2 JUSA B-09 Griggs - Griggs 2  
2060  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 YL Arroyo Park 10:15:00 AM JUSA B-08 Thomas - Thomas Ways B-08 Henriquez - Henriquez  
2061  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 4 10:15:00 AM Ways B-08 J Martinez - Martinez JUSA B-08 Sera - Sera  
2062  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #4 SS 10:15:00 AM OJSC B-08 Thompson - Thompson ASA B-08 J GARCIA - GARCIA  
2071  Add this game to your calendar G-09 Gold A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 10:15:00 AM JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 0 FRYSC G-09 Duncan - Duncan 6  
2078  Add this game to your calendar G-14 Rec A 5/4/2019 PL Wagner Elem West 10:30:00 AM JUSA G-14 Quackenbush - Quackenbush 3 JUSA G-14 Sernaque - Sernaque 4  
2077  Add this game to your calendar B-14 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 1 10:30:00 AM Ways B-14 Zuniga - Zuniga 0 ASA B-14 Guerra - Guerra 8  
2076  Add this game to your calendar B-14 Gold A 5/4/2019 Orange Yorba MS #1 FS 10:30:00 AM OJSC B-14 Napoles - Napoles 9 JUSA B-14 Hoover - Hoover 0  
2115  Add this game to your calendar B-14 Rec A 5/4/2019 Yorba Linda MS Upper 10:45:00 AM JUSA B-14 Saleh 2 - Saleh 4 LMSA B-14 Mata - Mata 2  
2141  Add this game to your calendar G-16 Gold A 5/4/2019 PL Wagner Elem East 10:45:00 AM JUSA G-16 Pongetti 2 - Pongetti 1 CHSA G-15 Bernat - Bernat 6  
2079  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 Anaheim Salk Elementary #4 10:45:00 AM ASA B-08 C GARCIA - GARCIA JUSA B-08 Visco - Visco  
2082  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 *CANCELED* OJSC Santiago Charter School #2 SS 11:00:00 AM OJSC B-06 Barnes - Barnes JUSA B-06 Flores - Flores  
2085  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 11:00:00 AM JUSA G-07 Smaltz - Smaltz JUSA G-07 Thompson - Thompson  
2084  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 11:00:00 AM OJSC B-07 Deb - Deb OJSC B-07 Sartoph - Sartoph  
2081  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 2 11:00:00 AM JUSA B-06 Pineda - Pineda JUSA B-06 Butrimavicius - Butrimavicius  
2083  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 1 11:00:00 AM JUSA B-07 Tran - Tran JUSA B-07 Oftelie - Oftelie  
2080  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 4 11:00:00 AM JUSA B-06 Kilbarger 2 - Kilbarger OJSC B-06 Reyes 2 - Reyes  
2098  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 Anaheim Salk Elementary #1 11:30:00 AM ASA G-10 Robert V - Robert V 1 JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 0  
2099  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 3 11:30:00 AM Ways G-10 Banda - Banda 3 JUSA G-10 Figuerres - Figuerres 3  
2101  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/4/2019 PL Brookhaven Elem North 11:30:00 AM JUSA G-12 Fox - Fox 0 JUSA G-12 Marques - Marques 2  
2091  Add this game to your calendar B-10 Gold A 5/4/2019 YL Mabel Paine Elem North 11:30:00 AM JUSA B-10 Ling - Ling 1 JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 4  
2092  Add this game to your calendar B-10 Gold A 5/4/2019 Orange Yorba MS #3 SS 11:30:00 AM OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 7 JUSA B-10 Danna 2 - Danna 0  
2097  Add this game to your calendar G-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 11:30:00 AM JUSA G-09 Penaloza 2 - Penaloza 3 JUSA G-09 Woodward - Woodward 0  
2333  Add this game to your calendar G-11 Gold A 5/4/2019 LB Molina Park 11:30:00 AM LBYSO G-11 Johnson - Johnson 4 FRYSC G-11 Nakamura - Nakamura 2  
2095  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 11:30:00 AM JUSA B-12 Glende 2 - Glende 5 LMSA B-12 Galarza - Galarza 0  
2102  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/4/2019 *BYE* LB Molina Park 11:30:00 AM *BYE* LBYSO G-12 Johnson - Johnson CHSA G-12 Perales - Perales  
2094  Add this game to your calendar B-12 Gold A 5/4/2019 Orange Yorba MS #2 SS 11:30:00 AM OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 4 LBYSO B-12 Lindsey - Lindsey 2  
2090  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/4/2019 Brea Jr High #2 SS 11:30:00 AM AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 12 JUSA B-09 Florez - Florez 5  
2096  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 4 11:30:00 AM Ways G-08 Alanes - Alanes CHSA G-08 Linkous 2 - Linkous  
2089  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #4 SS 11:30:00 AM OJSC B-09 Jimenez - Jimenez 19 JUSA B-09 Ramirez - Ramirez 0  
2087  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 PL Tuffree MS Track 11:30:00 AM JUSA B-08 Tovar - Tovar ASA B-08 DELIRA - DELIRA  
2086  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 *CANCELED* YL Arroyo Park 11:30:00 AM JUSA B-08 Johnson - Johnson JUSA B-08 Munaretto - Munaretto  
2093  Add this game to your calendar B-11 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 11:30:00 AM JUSA B-11 Demogines - Demogines 1 JUSA B-11 Masters 2 - Masters 1  
2100  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/4/2019 Whittier Hillview 2 11:30:00 AM Ways G-12 Castro - Castro 3 Ways G-12 Pennock - Pennock 2  
2088  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem North 11:30:00 AM JUSA B-09 Romain - Romain 3 JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 0  
2103  Add this game to your calendar G-19 Gold A 5/4/2019 LN Crown Valley Park Lower 11:40:00 AM LNYSA G-19 Pino - Pino 5 JUSA G-19 Krier 2 - Krier 3  
2113  Add this game to your calendar G-14 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #1 FS 12:00:00 PM OJSC G-14 Shaw - Shaw 4 JUSA G-14 LeClair - LeClair 2  
2104  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 4 12:00:00 PM JUSA B-06 Leuenberger - Leuenberger Irvine Soccer Academy B-06 Lancaster 2 - Lancaster  
2111  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 12:00:00 PM JUSA G-07 Sakai - Sakai OJSC G-07 Namdar - Namdar  
2105  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 12:00:00 PM OJSC B-06 Sundby - Sundby OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt  
2112  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 12:00:00 PM OJSC G-07 Griffin - Griffin JUSA G-07 Bass - Bass  
2109  Add this game to your calendar B-16 Gold A 5/4/2019 Whittier Hillview 1 12:00:00 PM Ways B-16 Negrete - Negrete 6 JUSA B-16 Mayer - Mayer 1  
2106  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 2 12:00:00 PM JUSA B-07 Harkins - Harkins JUSA B-07 Trujillo - Trujillo  
2110  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem South 12:00:00 PM JUSA G-06 Valencia - Valencia JUSA G-06 Ramos - Ramos  
2107  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Ramirez - Ramirez JUSA B-07 Froissard - Froissard  
2116  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 4 12:45:00 PM Ways B-08 R Martinez - Martinez JUSA B-08 Beltran - Beltran  
2119  Add this game to your calendar B-10 Gold A 5/4/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:45:00 PM JUSA B-10 Aldama 2 - Aldama 0 CHSA B-10 Elliott - Elliott 2  
2129  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 PL Brookhaven Elem North 12:45:00 PM JUSA G-12 Pysher - Pysher 1 JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 0  
2130  Add this game to your calendar G-14 Rec A 5/4/2019 Brea Jr High #2 12:45:00 PM AC Brea G-14 Villalpando 2 - Villalpando 2 LMSA G-14 Montalvo - Montalvo 1  
2128  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 12:45:00 PM JUSA G-12 Miller - Miller 1 JUSA G-12 Huerth - Huerth 1  
2054  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 LB Molina Park 12:45:00 PM OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 3 LBYSO G-12 Temple - Temple 5  
2123  Add this game to your calendar G-09 Gold A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 12:45:00 PM JUSA G-09 Lightner - Lightner 9 OC Surf G-08 Flores - Flores 1  
2125  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 3 12:45:00 PM Ways G-10 Moreno - Moreno 3 AC Brea G-10 Myers - Myers 0  
2127  Add this game to your calendar G-11 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 12:45:00 PM JUSA G-11 Robertson - Robertson 0 JUSA G-11 Ruiz 2 - Ruiz 3  
2117  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 PL Tuffree MS Track 12:45:00 PM JUSA B-08 Kilbarger 2 - Kilbarger JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert  
2108  Add this game to your calendar B-13 Gold A 5/4/2019 Anaheim Salk Elementary #2 12:45:00 PM ASA B-13 Haugen 2 - Haugen 3 CHSA B-13 Peyton - Peyton 6  
2124  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 YL Woodsboro Elem 12:45:00 PM JUSA G-10 Altenbach - Altenbach 0 Ways G-10 Ross - Ross 4  
2120  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #2 SS 12:45:00 PM OJSC B-12 Galvan - Galvan 5 OJSC B-12 Luna 2 - Luna 3  
2118  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem North 12:45:00 PM JUSA B-09 Locht - Locht 2 JUSA B-09 Dembereckyj - Dembereckyj 1  
2126  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #3 SS 12:45:00 PM OJSC G-10 Bustamante - Bustamante LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez Report
2122  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #4 SS 12:45:00 PM OJSC G-08 Lee - Lee JUSA G-08 Evans - Evans  
2121  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 YL Arroyo Park 12:45:00 PM JUSA G-08 Amat - Amat JUSA G-08 MacLeith - MacLeith  
2136  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem Middle 1:00:00 PM JUSA G-06 Islas - Islas JUSA G-06 Novak - Novak  
2133  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 1:00:00 PM OJSC B-06 Longacre - Longacre OJSC B-06 Wilczek - Wilczek  
2132  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 2 1:00:00 PM JUSA B-06 Hernandez 2 - Hernandez JUSA B-06 Sharma - Sharma  
2131  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 4 1:00:00 PM JUSA B-06 Diaz - Diaz JUSA B-06 Aguilar - Aguilar  
2135  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem South 1:00:00 PM JUSA G-06 Dizol - Dizol JUSA G-06 Stewart - Stewart  
2134  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Howes - Howes JUSA B-07 DeBree - DeBree  
2138  Add this game to your calendar G-14 Rec A 5/4/2019 LNYSA Alicia Park 1:00:00 PM LNYSA G-14 Rios - Rios 2 Ways G-14 Alvarez - Alvarez 6  
2137  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 1:00:00 PM JUSA G-07 Sthay - Sthay JUSA G-07 Secoda - Secoda  
2139  Add this game to your calendar G-16 Gold A 5/4/2019 LN Crown Valley Park Lower 1:25:00 PM LNYSA G-16 Salinas - Salinas 1 JUSA G-16 Rome - Rome 1  
2140  Add this game to your calendar G-13 Gold A 5/4/2019 PL Wagner Elem West 1:30:00 PM JUSA G-13 Krier 2 - Krier 5 ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 2  
2154  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 2:00:00 PM OJSC G-06 Dipre - Dipre JUSA G-06 Sherwood - Sherwood  
2156  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem Middle 2:00:00 PM CHSA G-07 Partida - Partida JUSA G-07 Stewart - Stewart  
2161  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 Brea Olinda Ranch Park #1 2:00:00 PM AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando 1 JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 4  
2159  Add this game to your calendar G-10 Gold A 5/4/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:00:00 PM JUSA G-10 Moseley - Moseley 2 JUSA G-10 Rodriguez - Rodriguez 2  
2170  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 PL Tuffree MS Track 2:00:00 PM JUSA G-08 Thune - Thune JUSA G-08 Tello - Tello  
2157  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 2:00:00 PM JUSA G-07 Serna - Serna JUSA G-07 Patterson - Patterson  
2160  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/4/2019 PL Brookhaven Elem North 2:00:00 PM JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 0 JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 6  
2152  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #2 SS 2:00:00 PM OJSC B-12 Pulley - Pulley 6 Ways B-12 Cedeno - Cedeno 3  
2153  Add this game to your calendar B-14 Rec A 5/4/2019 Yorba Linda MS Upper 2:00:00 PM JUSA B-14 Pederson - Pederson 1 OJSC B-14 Tran - Tran 4  
2155  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem South 2:00:00 PM JUSA G-06 Abeyta - Abeyta OJSC G-06 Richards - Richards  
2146  Add this game to your calendar B-09 Gold A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem North 2:00:00 PM JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 2 JUSA B-09 Perry - Perry 1  
2158  Add this game to your calendar G-09 Gold A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 2:00:00 PM JUSA G-09 Aquino - Aquino 0 LMSA G-09 Cardenas - Cardenas 4  
2149  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 YL Woodsboro Elem 2:00:00 PM JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 0 JUSA B-10 Carter - Carter 9  
2145  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #4 SS 2:00:00 PM OJSC B-08 Rives - Rives JUSA B-08 Medrano - Medrano  
2143  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 2 2:00:00 PM JUSA B-07 Pongetti - Pongetti JUSA B-07 Riddle - Riddle  
2151  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 2:00:00 PM JUSA B-12 Danna 2 - Danna 4 ASA B-12 Gonzalez - Gonzalez 1  
2148  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Whittier Hillview 3 2:00:00 PM Ways B-10 Barba - Barba 0 JUSA B-10 Glende 2 - Glende 7  
2147  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 Orange Yorba MS #3 SS 2:00:00 PM OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 0 JUSA B-10 Griffith - Griffith 1  
2142  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 4 2:00:00 PM JUSA B-06 Cerda - Cerda JUSA B-06 Latorre - Latorre  
2150  Add this game to your calendar B-11 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 2:00:00 PM JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 0 JUSA B-11 Poole - Poole 5  
2144  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Brodack 2 - Brodack JUSA B-07 Lee - Lee  
2162  Add this game to your calendar B-13 Gold A 5/4/2019 LAGOC Saint Jeanne De Lestonnac 2:30:00 PM LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain 2 JUSA B-13 Meinert 2 - Meinert 7  
2163  Add this game to your calendar G-13 Gold A 5/4/2019 LNYSA Alicia Park 2:30:00 PM LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 1 FRYSC G-13 Dalton - Dalton 1  
2164  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 2 3:00:00 PM JUSA B-06 Cardinale - Cardinale JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack  
2165  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem South 3:00:00 PM JUSA G-06 Munoz - Munoz JUSA G-06 Wotring - Wotring  
2167  Add this game to your calendar G-14 Gold A 5/4/2019 PL Wagner Elem West 3:00:00 PM JUSA G-14 Cavalluzzi - Cavalluzzi 4 Ways G-14 Cleto-Ortiz - Cleto-Ortiz 3  
2166  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 3:00:00 PM JUSA G-07 Fottler - Fottler JUSA G-07 Mcgillivray - Mcgillivray  
2173  Add this game to your calendar G-11 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 3:15:00 PM JUSA G-11 Penaloza 2 - Penaloza 1 Irvine Soccer Academy G-11 Samynathan - Samynathan 4  
2051  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/4/2019 PL Tuffree MS Track 3:15:00 PM OJSC G-08 Gorecki - Gorecki JUSA G-08 Ward - Ward  
2171  Add this game to your calendar G-09 Rec A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 3:15:00 PM JUSA G-09 Netherton - Netherton 1 JUSA G-09 Guenther - Guenther 8  
2323  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 PL Brookhaven Elem North 3:15:00 PM CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 1 LMSA G-12 Delgado - Delgado 7  
2168  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 YL Woodsboro Elem 3:15:00 PM JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 2 JUSA B-10 Knop - Knop 1  
2169  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/4/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 3:15:00 PM JUSA B-12 Lopez - Lopez 2 JUSA B-12 Posadas - Posadas 2  
3097  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/4/2019 *CANCELED* Orange Yorba MS #2 SS 3:15:00 PM OJSC G-12 White - White 0 OJSC G-12 Larson - Larson 1  
2174  Add this game to your calendar B-16 Gold A 5/4/2019 PL Tuffree MS West 3:30:00 PM JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 5 JUSA B-16 Arana - Arana 0  
2175  Add this game to your calendar G-06 Rec A 5/4/2019 YL Fairmont Elem South 4:00:00 PM JUSA G-06 Rios 2 - Rios JUSA G-06 de Raad - de Raad  
2176  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/4/2019 YL Rose Drive Elem 3 4:00:00 PM JUSA G-07 Tesoro - Tesoro JUSA G-07 Miller - Miller  
2178  Add this game to your calendar B-12 Gold A 5/4/2019 PL Morse Elem South 4:30:00 PM JUSA B-12 Orrick - Orrick 7 JUSA B-12 Vasquez - Vasquez 1  
2179  Add this game to your calendar G-09 Gold A 5/4/2019 YL Linda Vista Elem South 4:30:00 PM JUSA G-09 Rivera - Rivera 2 OJSC G-09 Hernandez - Hernandez 1  
2177  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/4/2019 YL Woodsboro Elem 4:30:00 PM JUSA B-10 Oseguera - Oseguera 2 Ways B-10 Herrera - Herrera 4  
3076  Add this game to your calendar G-10 Gold A 5/5/2019 YL Mabel Paine Elem North 9:30:00 AM OJSC G-10 Garcia - Garcia 3 JUSA G-10 Moseley - Moseley 1  
2172  Add this game to your calendar G-10 Gold A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem North 10:30:00 AM JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz 0 JUSA G-10 Diaz (White) 2 - Diaz 0  
3069  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/5/2019 YL Woodsboro Elem 10:45:00 AM JUSA B-10 Hernandez - Hernandez 1 Ways B-10 Mercado - Mercado 0  
3070  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/5/2019 YL Mabel Paine Elem North 10:45:00 AM OJSC B-10 Black Panthers - Black Panthers 7 OJSC B-10 Reyes 2 - Reyes 2  
3103  Add this game to your calendar B-13 Gold A 5/5/2019 Anaheim Salk Elementary #2 11:00:00 AM ASA B-13 Haugen 2 - Haugen LA Galaxy OC - Central B-13 Swain - Swain Report
3093  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem North 12:00:00 PM JUSA G-12 Jacobo - Jacobo 2 Ways G-12 Castro - Castro 3  
3065  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/5/2019 YL Mabel Paine Elem North 12:00:00 PM JUSA B-10 Carter - Carter 7 AC Brea B-10 Atu - Atu 1  
3077  Add this game to your calendar B-11 Gold A 5/5/2019 PL Morse Elem South 12:00:00 PM JUSA B-11 Campuzano - Campuzano 5 OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 2  
3056  Add this game to your calendar G-09 Gold A 5/5/2019 YL Woodsboro Elem 12:00:00 PM JUSA G-09 Jacobs - Jacobs 0 JUSA G-09 Lightner - Lightner 7  
2180  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/5/2019 Irvine Valencia A 12:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier 2 - Fortier JUSA B-07 Andrews - Andrews  
3109  Add this game to your calendar B-14 Rec A 5/5/2019 PL Wagner Elem East 12:00:00 PM OJSC B-14 Tran - Tran 2 Ways B-14 Garcia - Garcia 2  
3023  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem 1 12:00:00 PM JUSA B-07 Gonzales - Gonzales JUSA B-07 DeBree - DeBree  
2181  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/5/2019 Irvine Valencia A 1:00:00 PM Irvine Soccer Academy BU7 Fortier Red 2 - Fortier JUSA B-07 Kalayil - Kalayil  
3026  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem 1 1:00:00 PM JUSA B-07 Lee - Lee JUSA B-07 Oftelie - Oftelie  
3102  Add this game to your calendar B-13 Gold A 5/5/2019 PL Tuffree MS West 1:00:00 PM CHSA B-13 Peyton - Peyton 1 JUSA B-13 Asmus - Asmus 2  
1738  Add this game to your calendar B-10 Gold A 5/5/2019 YL Mabel Paine Elem North 1:15:00 PM JUSA B-10 Rodriguez - Rodriguez 3 OJSC B-10 Quiroga - Quiroga 2  
3057  Add this game to your calendar G-09 Rec A 5/5/2019 YL Woodsboro Elem 1:15:00 PM JUSA G-09 Aed - Aed 3 OJSC G-09 Sigala - Sigala 0  
3066  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/5/2019 *CANCELED* YL Mabel Paine Elem North 1:15:00 PM JUSA B-10 Garcia - Garcia 1 ASA B-10 Morales - Morales 0  
3094  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem North 1:20:00 PM CHSA G-12 Perales - Perales 0 JUSA G-12 Jeanblanc - Jeanblanc 3  
3078  Add this game to your calendar B-11 Gold A 5/5/2019 *CANCELED* PL Morse Elem South 1:30:00 PM JUSA B-11 Demogines - Demogines 0 JUSA B-11 Poole - Poole 1  
2332  Add this game to your calendar G-11 Gold A 5/5/2019 PL Morse Elem South 1:30:00 PM CHSA G-11 Rommelfanger - Rommelfanger 0 LBYSO G-11 Johnson - Johnson 9  
3027  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem 1 2:00:00 PM JUSA B-07 Pohl - Pohl JUSA B-07 Kroesch - Kroesch  
2182  Add this game to your calendar B-09 Gold A 5/5/2019 Irvine Valencia A 2:00:00 PM Irvine Soccer Academy B-08 Lancaster 2 - Lancaster 6 JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 1  
3058  Add this game to your calendar G-09 Rec A 5/5/2019 *CANCELED* YL Woodsboro Elem 2:30:00 PM JUSA G-09 Guenther - Guenther JUSA G-09 Nunez - Nunez Report
3067  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/5/2019 YL Mabel Paine Elem North 2:30:00 PM JUSA B-10 Glende 2 - Glende 1 LA Galaxy OC - West B-10 Zoetewey - Zoetewey 0  
3095  Add this game to your calendar G-12 Gold A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem North 2:40:00 PM JUSA G-12 Fox - Fox 0 Ways G-12 Pennock - Pennock 0  
3099  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/5/2019 PL Morse Elem South 2:45:00 PM JUSA G-12 Miller - Miller AC Brea G-12 Villalpando 2 - Villalpando Report
3029  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem 1 3:00:00 PM JUSA B-07 Riddle - Riddle JUSA B-07 Trujillo - Trujillo  
2325  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/5/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 3:15:00 PM JUSA G-12 Pysher - Pysher 4 CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 0  
3096  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/5/2019 LB Molina Park 3:15:00 PM LBYSO G-12 Parra - Parra 2 LBYSO G-12 Temple - Temple 5  
3060  Add this game to your calendar G-09 Rec A 5/5/2019 YL Woodsboro Elem 3:45:00 PM JUSA G-09 Woodward - Woodward 0 JUSA G-09 Netherton - Netherton 4  
3068  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/5/2019 YL Mabel Paine Elem North 3:45:00 PM JUSA B-10 Griffith - Griffith 3 Ways B-10 Herrera - Herrera 3  
3101  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/5/2019 PL Brookhaven Elem North 4:00:00 PM JUSA G-12 Huerth - Huerth 2 OJSC G-12 Quilliam 2 - Quilliam 3  
3100  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/5/2019 PL Morse Elem South 4:00:00 PM JUSA G-12 Guzman 2 - Guzman 1 LMSA G-12 Ahumada - Ahumada 1  
2183  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/11/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-06 Longacre - Longacre JUSA B-06 Flores - Flores  
2195  Add this game to your calendar G-13 Gold A 5/11/2019 Anaheim Salk Elementary #2 9:00:00 AM ASA G-13 GOMEZ - GOMEZ 1 LNYSA G-13 Alcantra - Alcantra 9  
2196  Add this game to your calendar G-19 Gold A 5/11/2019 PL Wagner Elem East 9:00:00 AM JUSA G-19 Kirwin - Kirwin 2 LNYSA G-19 Pino - Pino 0  
2184  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/11/2019 YL Rose Drive Elem 2 9:00:00 AM JUSA B-07 Lee - Lee JUSA B-07 Andrews - Andrews  
3098  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/11/2019 PL Brookhaven Elem North 9:00:00 AM CHSA G-12 Espinoza 2 - Espinoza 0 JUSA G-12 Saleh 2 - Saleh 2  
2186  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/11/2019 YL Arroyo Park 9:00:00 AM JUSA B-08 Thomas - Thomas JUSA B-08 Meinert 2 - Meinert  
2189  Add this game to your calendar B-14 Rec A 5/11/2019 Orange Yorba MS #1 FS 9:00:00 AM OJSC B-14 Tran - Tran 2 ASA B-14 Guerra - Guerra 3  
2190  Add this game to your calendar B-16 Gold A 5/11/2019 Yorba Linda MS Upper 9:00:00 AM JUSA B-16 Mayer - Mayer 0 JUSA B-16 Ruiz 2 - Ruiz 5  
2187  Add this game to your calendar B-08 Rec A 5/11/2019 PL Tuffree MS Track 9:00:00 AM JUSA B-08 Munaretto - Munaretto ASA B-08 C GARCIA - GARCIA  
2188  Add this game to your calendar B-12 Gold A 5/11/2019 Orange Yorba MS #2 SS 9:00:00 AM OJSC B-12 Plasencia - Plasencia 9 JUSA B-12 Orrick - Orrick 1  
2185  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/11/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 9:00:00 AM OJSC B-07 Deb - Deb JUSA B-07 Froissard - Froissard  
3064  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/11/2019 YL Linda Vista Elem South 9:00:00 AM JUSA B-10 Rangel 2 - Rangel 0 Ways B-10 Aldama - Aldama 6  
2193  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/11/2019 Luther Elementary School 9:00:00 AM LA Galaxy OC - West G-10 Valdez - Valdez 0 AC Brea G-10 Myers - Myers 7  
2192  Add this game to your calendar G-10 Rec A 5/11/2019 YL Woodsboro Elem 9:00:00 AM JUSA G-10 Hernandez 2 - Hernandez 2 Ways G-10 Moreno - Moreno 5  
2191  Add this game to your calendar G-10 Gold A 5/11/2019 *BYE* YL Mabel Paine Elem North 9:00:00 AM JUSA G-10 Diaz (Black) 2 - Diaz *BYE* CHSA G-10 rommelfanger - rommelfanger Report
2247  Add this game to your calendar B-09 Gold A 5/11/2019 YL Linda Vista Elem North 9:00:00 AM JUSA B-08 Aldama 2 - Aldama 4 JUSA B-08 Nungaray - Nungaray 2  
2194  Add this game to your calendar G-12 Rec A 5/11/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 9:00:00 AM JUSA G-12 Miller - Miller 0 JUSA G-12 Pysher - Pysher 2  
3061  Add this game to your calendar B-10 Rec A 5/11/2019 YL Mabel Paine Elem North 9:00:00 AM JUSA B-10 Kilbarger 2 - Kilbarger 8 ASA B-10 Haugen 2 - Haugen 0  
2198  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/11/2019 OJSC Santiago Charter School #2 SS 10:00:00 AM OJSC B-06 Hoggatt - Hoggatt JUSA B-06 Pineda - Pineda  
3033  Add this game to your calendar G-07 Rec A 5/11/2019 PL Brookhaven Elem 1 10:00:00 AM JUSA G-07 Fottler - Fottler JUSA G-07 Serna - Serna  
2199  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/11/2019 YL Rose Drive Elem 2 10:00:00 AM JUSA B-07 Harkins - Harkins JUSA B-07 Howes - Howes  
2200  Add this game to your calendar B-07 Rec A 5/11/2019 OJSC Santiago Charter School #1 SS 10:00:00 AM OJSC B-07 Sartoph - Sartoph JUSA B-07 Riddle - Riddle  
2201  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/11/2019 LM Dulles Elementary 10:00:00 AM LMSA B-12 Galarza - Galarza 1 Ways B-12 Tello - Tello 2  
2197  Add this game to your calendar B-06 Rec A 5/11/2019 YL Rose Drive Elem 4 10:00:00 AM JUSA B-06 Lukehart - Lukehart JUSA B-06 Brodack 2 - Brodack  
2205  Add this game to your calendar B-10 Gold A 5/11/2019 YL Mabel Paine Elem North 10:15:00 AM JUSA B-10 Danna 2 - Danna 3 JUSA B-10 Ling - Ling 1  
2204  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/11/2019 Brea Jr High #2 SS 10:15:00 AM AC Brea B-09 Tatone 2 - Tatone 7 JUSA B-09 Pongetti 2 - Pongetti 2  
2206  Add this game to your calendar B-11 Gold A 5/11/2019 Orange Yorba MS #2 SS 10:15:00 AM OJSC B-11 Toledo 2 - Toledo 4 JUSA B-11 Masters 2 - Masters 2  
2207  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/11/2019 YL Bernardo Yorba MS Large 10:15:00 AM JUSA B-12 Enriquez - Enriquez 3 Ways B-12 Cedeno - Cedeno 2  
3084  Add this game to your calendar B-12 Rec A 5/11/2019 LB Molina Park 10:15:00 AM LBYSO B-12 Bruce - Bruce 4 LBYSO B-12 Branez - Branez 0  
2203  Add this game to your calendar B-09 Rec A 5/11/2019 YL Linda Vista Elem North 10:15:00 AM JUSA B-09 Griggs - Griggs 7 JUSA B-09 Romain - Romain 1  
2211  Add this game to your calendar G-10 Gold A 5/11/2019 Orange Yorba MS #3 SS 10:15:00 AM OJSC G-10 Garcia - Garcia 1 JUSA G-10 Matamoros - Matamoros 1  
2210  Add this game to your calendar G-08 Rec A 5/11/2019 PL Tuffree MS Track 10:15:00 AM JUSA G-08 Ward - Ward Ways G-08 Alanes - Alanes  
2292  Add this game to your calendar G-09 Gold A 5/11/2019 Villa Park HS - SS 10:15:00 AM OC Surf G-08 Flores - Flores 0 JUSA G-09 Rivera - Rivera 4  
2213